Will.i.am یک ماسک صورت هوشمند به نام Xupermask به قیمت 299 دلار به فروش می رساند


عضو Black Eyed Peas این هفته اعلام کرد که در حال همکاری با Honeywell برای انتشار XUPERMASK است ، ماسکی 299 دلاری با یک زنگ سوت و سوت.

علاوه بر پنکه های دو مرحله ای و فیلترهای HEPA ، نوعی فیلتر هوای مکانیکی ، دارای بلوتوث ، چراغ های روشنایی در طول روز LED ، قابلیت های صوتی و میکروفون برای از بین بردن سر و صدا ، هفت ساعت دوام باتری و سیستم اتصال مغناطیسی برای هدفون است. با بندهای قابل تنظیم موجود است.

XUPERMASK توسط will.i.am ، هانی ول و خوزه فرناندز ، طراح لباسهای اسپیس ایکس الون ماسک طراحی شده است.

در طول این سالها ، will.i.am تعداد اندکی عنوان فنی به کارنامه خود اضافه کرده است. او در تسلا و بیت الکترونیک سرمایه گذاری کرد و مدیر نوآوری اینتل شد. و شرکت وی ، i.am + که روی “محصولات پوشیدنی” تمرکز دارد ، تعداد انگشت شماری از محصولات فناوری مانند شرکت خانه هوشمند Wink و راه اندازی یادگیری ماشین Sensiya را به دست آورده است.

نقش جدید وی به عنوان طراح ماسک در حالی صورت می گیرد که برخی کشورها در میان افزایش واکسیناسیون Covid-19 در ایالات متحده شروع به لغو مجوزهای اجباری می کنند. هنوز هم ، کارشناسان می گویند آمریکایی ها به زودی ماسک ها را کنار می گذارند.

این زنجیره های تگزاس با لغو صلاحیت ایالت همچنان به ماسک نیاز دارند
will.i.am به نیویورک تایمز گفت: “SARS در ژاپن و جنوب شرقی آسیا اتفاق افتاد و آنها از پس آن برآمدند و هنوز هم ماسک دارند.”

XUPERMASKS دارای یک کیف حمل ، فیلترهای سه ماهه HEPA ، گوشواره های اندازه متفاوت و یک کابل شارژ است.

حتما بخوانید:
چهار چیزهایی که درباره لباس بچگانه نمی‌دانستید

XUPERMASK هنوز توسط FDA مجاز یا تأیید نشده است ، اما برای استفاده اضطراری توسط عموم مردم و متخصصان مراقبت های بهداشتی توسط FDA تأیید شده است.

این ماسک در تاریخ 8 آوریل در وب سایت Xupermask.com قرار می گیرد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید