Vybe Together توسط اپل و TikTok ممنوع است زیرا به سازماندهی مهمانی ها در زمان Covid کمک می کند


این برنامه با استفاده از حساب اینستاگرام خود که به صورت آنلاین باقی مانده است ، دلیل ناپدید شدن آن را در iPhone و iPad توضیح می دهد.
در پست اینستاگرام آمده است: “App Store ما را سرنگون کرد !!! ما برمی گردیم !!”

حساب اینستاگرام پیشنهاد می کند از برنامه “Vybe خود را پیدا کنید. شام شراب محلی ، بازی های آبجو و رقص در یک آپارتمان نزدیک شما. شعار برنامه “شورش خود را روشن کنید. مهمانی خود را روشن کنید” است.

نه Vybe با هم ، سیب (AAPL) TikTok بلافاصله به درخواست های نظر پاسخ نداد. اقدام علیه این برنامه ابتدا توسط The Verge اعلام شد.

The Verge گزارش داد که Vybe Together قبلاً یک صفحه سQالات متداول حذف شده بود ، که نشان می داد از مجامع کوچک و نه بزرگ پشتیبانی می کند.

صفحه سQالات متداول گفت: “ما می دانیم که کوید یک مشکل عمده بهداشتی برای کشور ، جوامع ، دوستان و خانواده ما است.” “اگر همه ما فقط می توانستیم در انزوا به سر ببریم ، واقعاً می تواند ناپدید شود. داشتن احزاب در مقیاس بزرگ بسیار خطرناک است. به همین دلیل ما از آن حمایت نمی کنیم. اما Vybe یک سازش است ، هیچ مهمانی بزرگی وجود ندارد ، هیچ اجتماع کوچکی وجود ندارد. ما می توانیم زندگی کنیم ، حداقل کمی در آن اوقات با Vybe. “

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کنند که اجتماعات حتی کوچکتر که به دلیل خطر گسترش Covid-19 ، افراد از خانواده های مختلف را دور هم جمع می کند ، نداشته باشند.

حتما بخوانید:
عوارض پیکر تراشی چیست؟

CDC در بیانیه ای گفت: “هرچه افراد در یک اجتماع تعامل بیشتری داشته باشند و هر چه این تعامل بیشتر طول بکشد ، احتمال بالقوه آلوده شدن به Covid-19 و Covid-19 بیشتر است.” بسیاری از مقامات محلی نیز بخشنامه هایی را منع جمع آوری کرده اند.

شب سال نو رویای Covid-19 است.  & # 39؛  به همین دلیل است که می توانند به خصوص خطرناک باشند
روز سه شنبه ، قبل از اقدام اپل و TikTok ، Vybe Together مورد علاقه برخی از رسانه های اجتماعی قرار گرفت. تیلور لورنز، نویسنده فناوری و اینترنت برای نیویورک تایمز ، از منتقدان برنامه Vybe Together بود.

وی در توئیت خود نوشت: “برخی از افراد وحشتناک یک برنامه کامل برای یافتن و تبلیغ مهمانی های بزرگ داخل منزل Covid و استفاده از TikTok برای فروش آن به میلیون ها نفر از مردم ایجاد کرده اند.” “در حال حاضر ، آنها در وسط تبلیغات محیط بانان مخفی NYE در نیویورک قرار دارند.”

لورنز یکی از بنیانگذاران Vybe Together را شناسایی کرد و صفحه مشخصات LinkedIn را در آن گنجانده است. این صفحه از صبح چهارشنبه آفلاین است.
منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید