Virgin Galactic به طور غیر منتظره ای پرواز آزمایشی هواپیماهای جهانگردی فضایی خود را قطع می کند

[ad_1]

این شرکت تأیید کرد که فضاپیمایی که حامل خلبانان CJ Sturckow و Dave Mackay بود ، به سلامت به زمین نشست.

این شرکت گفت: “توالی اشتعال برای موتور موشک تمام نشده است.” توییتر. “وسیله نقلیه و خدمه در شرایط بسیار خوبی قرار دارند. ما چندین موتور آماده در اسپیس اسپورت آمریکا داریم. ما ماشین را بررسی خواهیم کرد و به زودی به پرواز باز خواهیم گشت.”

علت اصلی این مشکل بلافاصله مشخص نبود.

این ماموریت قرار بود سومین پرواز آزمایشی VSS Unity فراتر از مرز 50 مایلی باشد که دولت آمریکا فضای اولیه را در نظر می گیرد. همچنین قرار بود این اولین پرواز موشکی آزمایشی ویرجین گالاکتیک به نیومکزیکو باشد ، جایی که یک فرودگاه فضایی زیبا ، با پرداخت بیش از 200 میلیون دلار پول مالیات دهندگان ، نزدیک به یک دهه منتظر ماند تا ویرجین کهکشانی مستقر شود و برای تجارت باز شود.
اگر همه چیز طبق برنامه پیش می رفت ، VSS Unity موتور موشکی خود را برای مدت یک دقیقه یا بیشتر روشن می کرد تا زمانی که خودرو به سمت بالا خم شود و به جو بالایی برسد. اما در فیلم های منتشر شده از یک نشریه پرواز فضایی NASAS ، به نظر می رسد موتور قبل از خاموش شدن فقط برای لحظه ای سوسو می زند. نرم افزار ردیابی پرواز نشان داد که وسیله نقلیه سپس به زمین لغزیده تا دوباره به فرودگاه برسد.
ویرجین کهکشانی پس از توقف همه گیری ، پرواز آزمایشی اصلی را به تعویق می اندازد

برنامه توسعه این شرکت به دلایل مختلف سالها به تأخیر افتاده است ، از جمله سقوط مهلک در سال 2014 که منجر به کشته شدن یک خلبان آزمایشی ، اختلالات فن آوری و همه گیری اخیر Covid-19 شد.

تلاش برای آزمایش پرواز روز شنبه دیر وقت بود. این برنامه برای ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود ، اما پس از آنكه افزایش موارد ویروس كرونا باعث شد دولت نیومكزیكو محدودیت های جدیدی اعمال كند ویرجین كهكشان ماموریت را به تعویق انداخت.

Virgin Galactic در ماه مه 2019 به تاسیسات در نیومکزیکو منتقل خواهد شد. این شرکت در حال بازسازی ساختمان است که شامل سالن استراحت و سایر امکانات رفاهی است که دارندگان بلیط – که تاکنون بین 200،000 تا 250،000 $ برای رزرو صندلی به اشتراک گذاشته اند – قادر خواهند بود قبل از سفر کوتاه خود به لبه فضا استفاده می شود.

Virgin Galactic می گوید که تاکنون حدود 600 مشتری دارد و این شرکت انتظار دارد به زودی فروش بلیط را دوباره آغاز کند. با این حال ، پیش بینی می شود که بلیط های جدید بالاتر از 250،000 دلار – که در حال حاضر بیش از متوسط ​​قیمت خانه در ایالات متحده است – بالاتر باشد ، در صورت وقوع چنین اتفاقی.

قبل از آن ، با این حال ، Virgin Galactic گفت که هنوز باید پرواز آزمایشی دیگری انجام دهد ، که چهار خدمه را در کابین VSS Unity حمل می کند. این شرکت اظهار داشت که قبل از شروع عملیات تجاری گسترده تر ، تلاش خواهد کرد تا رسالت وعده داده شده خود را برای آوردن بنیانگذار Virgin Galactic ، ریچارد برانسون ، 70 ساله کارآفرین ، به فضا انجام دهد.[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakit