[ad_1]

روز جمعه ، این شرکت اعلام کرد که Shouzi Chew را به عنوان مدیرعامل معرفی کرده است. اوایل سال جاری به عنوان مدیر ارشد مالی ByteDance ، مالک چینی TikTok به این شرکت پیوست. طبق مشخصات LinkedIn او قبلاً یکی از مدیران ارشد شرکت سازنده گوشی های هوشمند چینی شیائومی بود.

مدیرعامل ByteDance ، ییمینگ ژانگ در بیانیه ای گفت: “تیم رهبری Shou و Vanessa در حال رشد پایدار هستند.”

“شو دارای شناخت عمیقی از شرکت و صنعت است ، تیمی را رهبری می کند که از سرمایه گذاران اولیه ما است و به مدت یک دهه در بخش فناوری کار می کند. این با تمرکز بر زمینه هایی از جمله حاکمیت شرکتی و ابتکارات تجاری مدت دار ، به تیم عمق می بخشد. “

محل استقرار Chew در زادگاهش سنگاپور است و این نشان می دهد که این شرکت دیگر نیازی به رهبر آمریکایی احساس نمی کند.

دولت بایدن به دنبال استراحت در دادگاه TikTok ، WeChat است
وی سال گذشته از مدیرعامل ایالات متحده استراق سمع کرده بود. دیزنی (از بین برود) کوین مایر کهنه کار – برای بهترین موقعیت ، در اقدامی که به عنوان تلاشی برای جلب نمایندگان آمریکایی تلقی می شد.
اما TikTok بعداً درگیر نبردی چشمگیر و چند ماهه در ایالات متحده شد ، پس از آنكه دولت ترامپ تهدید كرد كه پلت فرم ویدیوی كوتاه را ممنوع می كند مگر آنكه تجارت آمریكایی خود را به یك نهاد آمریكایی بفروشد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا ، سعی کرده است TikTok را به دلیل ادعای خطرناک بودن این برنامه برای امنیت ملی محدود کند ، ادعایی که TikTok قبلاً بی اساس خوانده بود.
مایر با استناد به تحول عظیم “فضای سیاسی” فقط سه ماه استعفا داد. سپس این شرکت پاپاس را که تا آن زمان مدیر کل عملیات ایالات متحده در TikTok در لس آنجلس بود ، ارتقا داد.

Papas در اوایل سال جاری در بیانیه ای به CNN Business گفت که این برنامه بر روی تجربه کاربر برنامه متمرکز شده است – و به سادگی “به مردم یادآوری می کند که ما راهی پیش رو داریم.”

TikTok با داشتن حدود 100 میلیون کاربر در این کشور بسیار محبوب در ایالات متحده است.
او درست در زمان مناسب برای هدایت TikTok در طوفان دسته 5 ارتقا یافت.

در ماه های اخیر ، این شرکت تا حد زیادی از کانون توجهات دور مانده است و از زمان روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، اقدامات کمی انجام شده است.

در ماه فوریه ، دولت بایدن از دادگاه فدرال خواست ضمن توقف رویكرد دولت قبلی نسبت به این شركت رسانه های اجتماعی ، تعطیلات تلاش های ترامپ برای منع TikTok از ایالات متحده را متوقف كند.

نگرانی اصلی سیاستمداران در سال گذشته این بود که ByteDance مجبور شود اطلاعات TikTok در مورد مصرف کنندگان آمریکایی را تحت قوانین امنیت ملی این کشور به دولت چین منتقل کند.

TikTok ، به نوبه خود ، گفت كه اطلاعات كاربران آمریكایی را در سرورهای پشتیبان مستقر در آمریكا در سنگاپور ذخیره می كند و داده های آنها تابع قوانین چین نیست. اما افراد مشکوک می گویند والدین TikTok ، ByteDance ، در نهایت یک تجارت چینی است که هنوز متعلق به پکن است.

TikTok از اظهار نظر درمورد درخواست دولت بایدن در ماه فوریه خودداری کرد ، اما طبق پرونده دادگاه مخالفتی با پیشنهاد دولت نکرد.

– برایان فونگ در این گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر