[ad_1]

بزرگترین خودروساز خصوصی کشور اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که با یک غول چینی در شبکه های اجتماعی و بازی ها همکاری می کند Tencent (TCEHY) برای ایجاد ویژگی هایی برای اتومبیل های هوشمند ، همراه با فن آوری های رانندگی مستقل.
بایدو غول جستجوی چینی با همکاری شرکت جیلی برای ساخت اتومبیل های برقی همکاری کرده است

Tencent در بیانیه ای گفت كه این شركت ها با هم روی برنامه های تلفن همراه و سایر ویژگی ها مانند تعامل چند صفحه ای ، سطوح هوشمند و گفتار هوشمند كار خواهند كرد. که در اختیار رانندگان و مسافران قرار خواهد گرفت. هیچ یک از شرکت ها نگفتند که چه مقدار پول برای مشارکت هزینه کرده اند.

هفته گذشته ، جیلی گفت که با یک غول جستجو همکاری خواهد کرد بایدو (شروع کنید) برای ساخت اتومبیل های برقی – آخرین نمونه از کارخانه های تولیدکننده خودرو با رقبا و شرکت های فناوری برای ساخت وسایل نقلیه ای که به مقابله با بحران آب و هوا کمک می کنند.
سرمایه گذاران با این خبر تشویق شدند ، سهام Tencent روز چهارشنبه 3.7٪ بالاتر در هنگ کنگ ارسال شد. در اشتراک می گذارد خداوند (بدن) 5.6٪ افزایش یافت و به سودهای اخیر این خودروساز افزود و سهام را به رکورد جدید افزایش داد.

مشارکت Tencent سومین هفته اخیر برای جیلی است که ولوو را نیز در اختیار دارد.

دو روز پس از اعلام توافق با بایدو ، جیلی قراردادی را امضا کرد سیب (AAPL) فاکسکان برای تولید اتومبیل برای سایر تولیدکنندگان اتومبیل و مشورت با وسایل نقلیه الکتریکی.
سر و صدا از فعالیت شرکت ها در حالی است که رقابت برای تولید اتومبیل های نسل بعدی در چین ، بزرگترین بازار خودرو جهان داغ می شود.
تسلا (TSLA) روز سه شنبه آغاز به کار مدل های کراس اوور ساخته شده در چین Y. و فولکس واگن (VLKAF) تسلا را در چین با SUV برقی خود تصاحب می کند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر