[ad_1]

این شرکت میزبان راه اندازی یک محصول مجازی است ، و طی آن قول می دهد که “قدرتمندترین کهکشان در راه است”. انتظار می رود سه لپ تاپ Galaxy Book را نمایش دهد: Galaxy Book ، Galaxy Book Pro و Galaxy Book Pro 360 ، که احتمالاً همه کار خواهند کرد تحت ویندوز 10 و پردازنده Qualcomm Snapdragon.
در یک ویدیوی تیزر منتهی به این رویداد ، که از ساعت 10 صبح آغاز می شود ، بسته ای از برچسب های Galaxy با وانت حمل می شود. این شرکت پیشنهاد می کند که آنچه در داخل است به قدری قدرتمند است که آن را با رادیوها ، سشوارها و دزدگیرها اشتباه می گیرد ، زیرا از طریق این دستگاه ها تغذیه می شود.
فشار وارد شده است سامسونگ (SSNLF) بیایید بگوییم که محصولات می توانند با تراشه سریع شعله ور M1 جدید اپل که در آخرین خط آن قرار دارد ، همگام شوند سیب (AAPL) آی مک و آیفون.

دو کنفرانس مطبوعاتی سالانه “Unpacked” سامسونگ معمولاً مختص تلفن های هوشمند آن است. برگزاری یک رویداد به ویژه برای نمایش لپ تاپ ها ، نحوه اعتماد شرکت به علاقه مستمر به رایانه های شخصی را نشان می دهد ، حتی در حالی که دفاتر برای بازگشت کارگران آماده می شوند.

در ژانویه ، یک شرکت تحقیقاتی گارتنر گزارش داد که تقاضای مصرف کننده برای رایانه در ایالات متحده در سال 2020 بالاترین تقاضا در دو دهه گذشته است. فروش جهانی رایانه نسبت به سال قبل 5٪ جهش داشت که بیشترین افزایش در 10 سال گذشته است.

در اوایل سال جاری ، سامسونگ از پرچمدار گوشی های هوشمند سامسونگ Galaxy S21 و به تازگی از دستگاه های ارزان قیمت Galaxy Series A رونمایی کرد. انتظار می رود این شرکت در ماه آگوست از تلفن های هوشمند Galaxy Note خود به همراه یک تبلت تاشو رونمایی کند. با این حال ، ممکن است سامسونگ این موضوع را در روز چهارشنبه فاش کند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر