Pinterest پرونده 22.5 میلیون دلاری تبعیض جنسیتی را با هنرمند سابق حل و فصل کرد


این توافقنامه که روز دوشنبه اعلام شد ، شامل یک سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلاری است که “برای پیشرفت زنان و جوامع کم برخوردار در صنعت فناوری استفاده خواهد شد” ، براوگر و این شرکت در بیانیه مشترکی گفتند. سخنگوی شرکت تأیید کرد که Pinterest مسئولیت را به عنوان بخشی از توافق به رسمیت نمی شناسد.

در این بیانیه آمده است: “Pinterest اهمیت ارتقا محیط کار متنوع ، عادلانه و فراگیر را درک می کند و اقدامات خود را برای بهبود فرهنگ خود ادامه خواهد داد.” “فرانسوا از اقدامات مهمی که پینترست در جهت بهبود محیط کار برداشته استقبال می کند و پینترست را متعهد به ساختن فرهنگی می کند که به همه کارمندان اجازه می دهد احساس کنند از حمایت و پشتیبانی برخوردار هستند.”

در این توافق نامه یکی از مشهورترین موارد تبعیض جنسیتی در سیلیکون ولی در چند وقت اخیر بسته شده است. دادخواست Brougher و همچنین اتهامات نژادپرستی و تبعیض توسط دو کارمند سابق Pinterest در ماه ژوئن ، کارکنان سرویس scrapbooking دیجیتال را لرزاند ، که شناخته شده است به عنوان یک مقصد آنلاین خوب است.

در آن زمان ، پینترست به سی ان ان بیزینس گفت که تحقیقاتی را انجام داده و دریافت که “رفتار منصفانه” با این دو کارمند انجام شده است.

Pinterest امسال بهترین سهام در شبکه های اجتماعی است

بروگر در ماه آگوست از Pinterest شکایت کرد. در این دادخواست ، که در دادگاه عالی شهرستان سانفرانسیسکو ثبت شد ، ادعا شده است که پینترست پس از شکایت از تعصب جنسیتی ، بروگر را “با وقاحت اخراج کرد”.

در این دادخواست آمده است: “در حالی که مدیران مرد به دلیل سبک های قوی رهبری پاداش می گرفتند ، خانم بروگر به دلیل عدم احراز شرایط و عدم همکاری کافی مورد انتقاد قرار گرفت.” “علاوه بر این ، به خانم بروگر ساختار كمتر جبران خسارت نسبت به هم سن و سالان مرد خود پیشنهاد شد ، و او مجبور بود برای برخورد برابر با او بجنگد.”

حتما بخوانید:
جلسه اول ) آموزش عکاسی در 10 جلسه (مقدمه)

در شکایت خود ، بروگر گفت که او پس از شکایت از وی و مدیر ارشد منابع انسانی مبنی بر اینکه مدیر مالی شرکت ، تاد مورگنفلد ، “اظهار نظر تحقیرآمیز جنسیتی” را به خاطر تماس ویدیویی از طرف مدیرعامل Pinterest بن سیلبرمن اخراج شده است او او همچنین ادعا می کند که پینترست سعی کرده “جعلی” کند که عزیمت وی ​​در آوریل 2020 داوطلبانه بوده است.

روز دوشنبه وقتی سیلبرمن و مورگنفلد ، که در این پرونده متهم نیستند ، از آنها س askedال شد ، پینترست از اظهار نظر خارج از بیانیه مشترک با بروگر خودداری کرد.

پینترست پس از اتهامات نژادپرستی وکلائی را برای مطالعه فرهنگ محل کار استخدام می کند
سخنگوی Pinterest در ماه اوت به تایمز گفت این شرکت در حال رسیدگی به پرونده است و متعهد است اطمینان حاصل کند که “همه کارمندان ما احساس مشارکت و پشتیبانی می کنند”. متعاقباً این شرکت در ماه سپتامبر ادعاهای بروگر را در دادگاه رد كرد.
بروگر در الف گفت توییت کردن روز دوشنبه او “به دفاع از انصاف در محل کار ، از جمله تعداد بیشتری از زنان در C-Suite ادامه خواهد داد.”
در ماه ژوئن ، این شرکت در پاسخ به اتهامات نژادپرستی و تبعیض توسط دو کارمند سابق سیاه پوست ، یک تیم حقوقی خارج را استخدام کرد تا فرهنگ محل کار را مطالعه کند. در آن زمان ، سیلبرمن در بیانیه ای گفت كه این شركت حقوقی نحوه ارزیابی ، افزایش و جبران خسارت كارمندان و نحوه پاسخگویی و تحقیق در مورد شكایات مربوط به تبعیض ، آزار و انتقام ، توسط شركت پینترست را بررسی خواهد كرد.
منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
سرگذشت دمرول دیوانه سر - ویکینبشته