Lyft با گزینه جدیدی برای رزرو سفرهای تلفنی ، روی افراد مسن تمرکز کرده است


این شرکت تگرگ سواری روز چهارشنبه اعلام کرد که خدمات ویژه ای را در ده ها شهر فلوریدا راه اندازی کرده است تا به مردم اجازه دهد با شماره تلفن (631-201-LYFT) با تلفن همراه تماس بگیرند و در روزهای هفته از ساعت 8 شب تا 8 شب ماشین را رزرو کنند. برای افراد مسن و کسانی که به برنامه آن دسترسی ندارند. پس از رزرو سفر ، بلند می کنم (من برمیدارم) گفت که او بروزرسانی ها را از طریق پیام متنی گزارش می کند.
این سرویس که به گفته Lyft در اواخر سال 2020 پیش از گسترش به شهرهای بیشتر فلوریدا در میامی به طور آزمایشی اجرا شد ، مشابه سرویس Uber است که در فوریه گذشته اعلام شد. خدمات اوبر فقط در بازارهای خاص – آریزونا ، فلوریدا و نیویورک – برای مسافرت یا تحویل غذا در دسترس بود ، اما تا پایان سال 2020 ، این شرکت برنامه را متوقف کرد.
یک اوبر (UBER) سخنگوی روز چهارشنبه به CNN Business گفت که استفاده از این سرویس رو به کاهش است و فقط چند صد نفر از آن ماهانه استفاده می کنند. خدمات اوبر همچنین به مشتریان امکان سفارش تحویل غذا را می دهد. (به کسانی که اکنون با خط تلفن Uber تماس می گیرند به آنها گفته می شود که می توانند از یک سایت یا برنامه تلفن همراه درخواست سفر کنند.)
Lyft هنوز برای بهبودی یک راه طولانی در پیش دارد

سام باند ، مدیر منطقه ای جنوب شرقی اروپا در لیفت ، در بیانیه ای اظهار داشت كه مشتاقانه منتظر “کمک به افراد مسن برای دسترسی به حمل و نقل به خدمات و منابع اساسی است که ممکن است در حال حاضر بدون ماشین در دسترس نباشد”.

حتما بخوانید:
معرفی قایق بادی مخصوص دریا و بررسی قیمت قایق پلاستیکی

این شرکت به طور مستقیم به دلایلی که معتقد است در جایی که Uber متوقف شده است برنامه موفق خواهد شد ، اشاره نکرد و فقط تکرار کرد که این برنامه به خدمات به جوامع آسیب پذیر و محروم اختصاص یافته است.

جان زیمر ، رئیس جمهور Lyft در اوایل ماه جاری در یک فراخوان سود ، گفت که این بیماری همه گیر “حمل و نقل و امنیت را تقویت کرده است ، به ویژه برای افراد مسن و جوامع آسیب پذیر. ما متعهد هستیم اطمینان حاصل کنیم که دسترسی به حمل و نقل مانعی برای پیروزی در برابر این ویروس نیست”. .

در اواخر سال 2020 ، این شرکت یک برنامه دسترسی به واکسن را برای ارائه 60 میلیون سفر به سایت های واکسیناسیون به و از سایت های واکسیناسیون با JPMorgan Chase، Anthem Inc اعلام کرد. و یونایتد وی.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید