KFC یک کنسول بازی راه اندازی می کند که مرغ شما را گرم نگه می دارد


KFC روز سه شنبه در بیانیه ای گفت ، KFConsole بخشی از مشارکت با سازنده سخت افزار Cooler Master است.

“این دستگاه سطل شکل دارای اولین محفظه مرغ داخلی است که مجهز به گرم نگه داشتن محتوای آن در طول جلسات شدید بازی برای مصرف آماده است.” KFC اضافه کرد.

مرغ شما به لطف سیستم خنک کننده مخصوص ساخته شده است که سخت افزار کنسول را در دمای منظم نگه می دارد ، در حالی که از گرمای تولید شده توسط اجزای آن برای گرم کردن محفظه مرغ استفاده می کنید ، گرم نگه داشته می شود.

بر اساس وب سایت Cooler Master ، مشخصات دیگر شامل Intel Nuc 9 Extreme Compute Element و دو دستگاه ذخیره سازی Seagate® BarraCuda® 1TB SSD است.
& نقل کردن  دوربین مرغ & quot؛  از سیستم گرمایشی و جریان هوا کنسول استفاده می کند.

طبق جزئیات منتشر شده توسط Cooler Master ، این کنسول می تواند از عهده بازی های واقعیت مجازی برآید و به لطف 240 فریم در ثانیه نرخ فریم و سازگاری صفحه نمایش 4K ، گیم پلی روان را ارائه می دهد.

Said Mark Cheevers ، روابط عمومی و اجتماعی گفت: “این دستگاه توانایی اجرای بازی هایی با بالاترین مشخصات را دارد ، علاوه بر این برای گرم نگه داشتن غذا ، لذت بردن از تجربه بازی … چه چیزی را دوست ندارید؟” رسانه KFC انگلستان و ایرلند ، در بیانیه مطبوعاتی شرکت.

“اگر سونی یا مایکروسافت دفعه بعد در مورد نحوه طراحی دوربین مرغ برای تلاش خود مشورتی بخواهند ، می توانند با ما تماس بگیرند.”

KFC و Crocs مسدود شده ای را پوشانده اند که با مرغ سوخاری پوشانده شده با جذابیتی که بوی آن نیز شبیه است
اینتل (بین المللی) گفت که چیزی برای افزودن به جزئیات ارسال شده توسط Cooler Master یا KFC ندارد و در هنگام تماس با CNN درباره قیمت گذاری یا تاریخ انتشار توضیحی نداد. KFC بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

این اولین بار نیست که زنجیره فست فودها با مارک های دیگر همکاری می کنند.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

در ماه فوریه ، KFC و Crocs اعلام کردند KFC X Crocs Bucket Clog ، یک کفش محدود که با چاپ مرغ سوخاری پوشانده شده است. و در دسامبر سال 2019 ، زنجیره فست فود با شرکت آتش سوزی مصنوعی Enviro-Log ادغام شد و 11 گیاه ادویه و ادویه Firelog را ارائه داد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید