Hyrule Warriors: Age of Calamity ، پیش درآمد The Legend of Zelda ، اینجا است


“Hyrule Warriors: Age of Calamity” از جمعه اکران می شود. این اولین قسمت از مجموعه Zelda “حیات وحش تنفس” 2017 است که 19.7 میلیون نسخه فروش داشته است. “Breath of the Wild” چهارمین بازی پرفروش در همه زمان های نینتندو سوییچ است که در پشت بازدیدهایی مانند “Animal Crossing” و “Mario Kart” قرار دارد.

در “Breath of the Wild” ، گیمرها عاشق ماجراهای شخصیت Link شدند ، در حالی که او آزادانه به کاوش می پرداخت جهان ، پختن خورشت و اجتناب از لیزرهای عظیم الجثه ماشین های باستانی که به دنبال آن می خزند.

بنابراین جای تعجب نیست نینتندو با موفقیت بالقوه دیگری حق رای دادن را گسترش خواهد داد. در واقع ، نسخه 2014 Hyrule Warriors که شامل شخصیت های Zelda نیز بود ، با موفقیت متوسطی همراه بود.

یوسوکه هایاشی ، تهیه کننده “Hyrule Warriors: Age of Calamity” به CNN Business گفت که نینتندو “صریحاً” به تیم خود پیشنهاد می دهد شخصیت ها و داستان سقوط در سال 2017 را با گیم پلی جنگی Hyrule ترکیب کند.

Age of Calamity بیشتر روی مبارزه و فشار دادن تعدادی دکمه برای فعال کردن توانایی های خاص متمرکز است. لینک و دوستانش در حال جنگ بزرگی هستند تا سرزمین هیرول را از فاجعه نجات دهند.

“فقط تکه هایی از تاریخ فاجعه بزرگ در به تصویر کشیده شد [‘Breath of the Wild.’]”مدیر بازی Ryouta Matsushita به CNN Business گفت.” ما فکر می کردیم که تعداد زیادی از حوادث ناگفته و درام انسانی در آن زمان برای به تصویر کشیدن آنها از طریق گیم پلی اتفاق افتاده است. “

حتما بخوانید:
این چیزی است که ما تاکنون در مورد هک Microsoft Exchange می دانیم

Age of Calamity شخصیت های زیادی را به ارمغان می آورد و داستان آنها را یک قرن قبل از وقایع Breath of the Wild تعریف می کند. همچنین از موسیقی و جلوه های صوتی استفاده می کند و شامل عنصر آشپزی عجیب و غریب است که محبوبیت آن در Breathing the Wild ثابت شده است.

اما طرفداران سبک اکتشافی “دنیای باز” این بازی پرفروش ممکن است از این آخرین نسخه راضی نباشند. “Hyrule Warriors: Age of Calamity” کاربران را در نقشه ای قفل می کند که در آن می توانند مکان هایی را برای شرکت در جنگ انتخاب کنند ، اما آنها نمی توانند آزادانه دور میوه چیدن ، حل معماها و تهیه خورش ها را دور بزنند ، فعالیت هایی که باعث “نفس کشیدن” شد از حیات وحش “لذت.

در عوض ، گیمرها تصمیم می گیرند که به عنوان Link ، Zelda ، Impa یا گروهی از شخصیت های دیگر بازی کنند ، مبارزه سر به سر ، تیراندازی با تیر و احضار جادو برای سقوط ارتش های عظیم در نبردهای حماسی. ترکیب زیادی با دکمه ها وجود دارد.

هایاشی گفت: “در طول توسعه ، ما همیشه به این فکر می کنیم که چه چیزی طرفداران زلدا را خوشحال خواهد کرد.” “اگرچه ما مطمئن نیستیم که این بازی چقدر محبوب خواهد شد ، اما اگر طرفداران تنفس حیات وحش آن را سرگرم کننده بدانند ، خوشحال خواهیم شد.”

قیمت این بازی 59.99 دلار است و بخشی از مجموعه جشن های این شرکت است. پیش از آن ، نینتندو نسخه آزمایشی را منتشر کرد که طرفداران می توانند آن را امتحان کنند.

این آخرین موردی نخواهد بود که در Zelda مشاهده می کنیم. سال گذشته ، نینتندو اعلام کرد که “Breath of the Wild” ادامه خواهد یافت ، اگرچه هنوز تاریخ اکران اعلام نشده است.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
بيمارستان فوق تخصصي مادر و كودك غدير سئوالات متداول