[ad_1]

این شرکت حرکت خود را روز سه شنبه اعلام کرد. در حال حاضر هوستون بزرگترین مرکز اشتغال در ایالات متحده در Hewlett-Packard Enterprises است و این شرکت در حال ساخت پردیس جدیدی در این شهر است. HPE همچنین تعدادی از سایت های خلیج فارس را در محوطه دانشگاه سن خوزه خود ادغام خواهد کرد. این اقدام منجر به اخراج نخواهد شد.

HPE (HPE) انتقال به تگزاس به سختی مفهوم جدیدی در دنیای فناوری است. این بزرگترین اما جدیدترین شرکت فناوری برای سفر به جنوب است: SignEasy ، QuestionPro و DZS (قبلاً با نام راه حل های Dasan Zhone) نیز از کالیفرنیا به تگزاس منتقل شده اند.
این امر همچنین در طی همه گیرى اتفاق می افتد ، زمانى که شرکت ها از همه صنایع در حال تجدید نظر در مورد فضای اداری و محل کار هستند و به فرهنگ کار در خانه روی می آورند.

دفتر مرکزی شرکت دل در راوند راک ، تگزاس ، نزدیک آستین واقع شده است و بسیاری دیگر از شرکت های فناوری به دلایل مالیاتی قصد دارند به تگزاس بروند. در واقع ، بخشی از آستین به دلیل گروه شرکت های فناوری در منطقه مترو آستین ، “سیلیکون هیلز” لقب گرفته است.

موفقیت اچ پی در پالو آلتو صحنه فناوری منطقه کالیفرنیای شمالی را آغاز کرد و سرانجام آن را با نام دره سیلیکون به زمین انداخت. در سال اول ، HP ، Hewlett و Packard اولین محصول خود را اختراع کردند: HP Model 200A ، یک مولد صدا که برای آزمایش تجهیزات صوتی استفاده می شود.

این شرکت اولین رایانه خود را در سال 1966 و معروف HP-35 را در سال 1972 ، اولین ماشین حساب علمی دستی جهان ، ساخت.
در سال 2015 ، این شرکت به HPE و یک تولید کننده سخت افزار تقسیم شد شرکت HP (HPQ)که عازم تگزاس نیست.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر