FCC طی یك بیماری همه گیر یارانه های آنلاین 50 ماهه را برای خانوارهای كم درآمد تصویب می كند


برنامه پهنای باند اضطراری 3.2 میلیارد دلاری آژانس به خانوارهای کم درآمد واجد شرایط وام حداکثر 50 دلار در ماه از طریق ارائه دهنده آنها تا پایان همه گیر در اینترنت از طریق اینترنت ارائه می دهد. در مناطق قبیله ای ، خانوارهای واجد شرایط می توانند ماهیانه حداکثر 75 دلار دریافت کنند. این برنامه همچنین به خانوارهای واجد شرایط حداکثر 100 دلار بابت رایانه یا رایانه لوحی پرداخت می کند.

گسترش واکسن Covid-19 بر دسترسی نابرابر به اینترنت متمرکز است
برنامه ایجاد شده توسط کنگره برای از بین بردن شکاف دیجیتالی است ، که در سال گذشته به دلیل دردناکی که میلیون ها آمریکایی مجبور به کار و تحصیل از راه دور شده اند ، دردناک شده است. برخی نیز ابراز نگرانی کردند که شکاف دیجیتالی می تواند بر دسترسی به واکسن تأثیر بگذارد ، زیرا ثبت نام معمولاً به صورت آنلاین انجام می شود.
سال هاست که منتقدان در این صنعت ، نقشه های باند پهن نادرست ، کمبود سرمایه گذاری شرکت ها و عدم تمرکز بر مناطق روستایی را از موانع اصلی ورود میلیون ها آمریکایی به شبکه عنوان می کنند. FCC رسماً بر این باور است که حداکثر 21 میلیون آمریکایی اینترنت پرسرعت ندارند ، اما افراد مشکوک ، از جمله برخی در FCC ، می گویند تعداد واقعی آنها احتمالاً بسیار بیشتر خواهد بود.

سال گذشته ، کنگره بسته تسکین ویروس کرونا را تصویب کرد که حاوی مفاد برنامه جدید FCC بود. و FCC امسال یک گروه کاری جدید برای بهبود داده های جمع آوری شده در مورد دسترسی باند پهن ایجاد کرد ، که در نهایت می تواند به آژانس کمک کند تا تلاش خود را برای کاهش شکاف متمرکز کند.

حتما بخوانید:
ساخت استخر - شرکت پارسیان استخر

جسیکا روزنوسل ، رئیس هیئت مدیره FCC ، پس از اینکه آژانس سیستم های لازم برای کار با ISP را تأسیس کرد ، گفت: ثبت نام برای مزایای بیماری همه گیر در اینترنت می تواند طی 60 روز آینده آغاز شود.

روزنوزل در بیانیه ای گفت: “این برنامه ای است كه به کسانی كه در معرض خطر قطع شدن دیجیتال هستند كمك خواهد كرد.” “این به کسانی که در پارکینگ ها در اتومبیل می نشینند فقط برای گرفتن سیگنال Wi-Fi ، آنلاین برای کار کمک خواهد کرد. این به کسانی که با یک لپ تاپ در خارج از کتابخانه معلق می مانند فقط برای دریافت سیگنال بی سیم آموزش از راه دور کمک می کند. این به کسانی که نگران انتخاب پرداخت قبض باند پهن و پرداخت اجاره یا خرید مواد غذایی هستند ، کمک خواهد کرد. “

خانوارهای واجد شرایط شامل کسانی هستند که از مهرهای غذایی استفاده می کنند ، در Medicaid شرکت می کنند یا کمک هزینه Pell دریافت کرده اند. کسانی که در طی همه گیری شغل خود را از دست داده اند نیز واجد شرایط هستند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید