CES 2021: بررسی نمایشگاه الکترونیک مصرفی امسالاینها تعداد بی شماری از محصولات جدید است که انتظار می رود هفته آینده در نمایشگاه الکترونیک مصرف کننده ، کنفرانس سالانه فناوری چابک که معمولاً بیشترین روند سال را تعیین می کند ، رونمایی شود. اتوماسیون خانگی ، سلامتی و 5G بار دیگر موضوع مهمی خواهد بود ، اما بسیاری از شرکت ها همچنین ویژگی های خاص همه گیر را معرفی می کنند تا نشان دهنده افزایش زمان ما در خانه باشد.

هر ساله خبرنگاران ، غرفه داران و سرمایه گذاران معمولاً نمایشگاه های لاس وگاس را که مملو از تلویزیون های غول پیکر ، ماشین های هوشمند و ربات های ثابت کننده مارتین است ، جستجو می کنند ، اما CES به دلیل Covid-19 فقط برای اولین بار در تاریخ 54 ساله خود آنلاین خواهد بود.

انجمن الکترونیک مصرف کننده ، یک شرکت غیر انتفاعی در پشت این رویداد چهار روزه که از روز دوشنبه آغاز شد ، گفت 1800 غرفه دار از سراسر جهان امسال “فضای دیجیتال” را پر می کنند – یک تعداد کاملاً کمتر از 4000 غرفه دار که به صورت شخصی حضور دارند. سال گذشته این حرکت به شرکت های فناوری از کشورهایی که قبلاً هرگز حضور نداشته اند امکان شرکت در نمایش آنلاین را می دهد ، اما همچنین ممکن است دشوارتر باشد که شرکت های کوچکتر بدون غرفه نمایشگاه فیزیکی دیده شوند.

شرکت کنندگان ثبت شده می توانند یادداشت های کلیدی شرکت هایی از جمله (و مشاهده مجدد) را پخش کنند ورایزون (VZ) و جنرال موتورز (جنرال موتورز)، با جلسات هماهنگ شوید – در مورد چگونگی نقش فناوری برای اجرای واکسن ها – و جستجو در ثبت شرکت کنندگان برای تماشای ارائه محصولات جدید.

برخی از امضاهای نمایشگاه را از دست می دهد ، مانند زمان عملی با جدیدترین ابزارها ، نمایش ها و شبکه ها. ولی فناوری که زندگی ما را به هم وصل تر و راحت تر می کند ، همچنان که در یک همه گیری جهانی حرکت می کنیم ، طنین انداز خواهد شد. CNN Business تمام پیام های اصلی و سپس برخی از آنها را ردیابی می کند.

5G

5G مانند سال گذشته بر بحث در CES 2021 غلبه خواهد داشت.

مدیر عامل ورایزون ، هانس وستبرگ ، نمایش اصلی را با محوریت آنچه شرکت از راه اندازی شبکه 5G خود آموخته و برنامه های آینده خود را تحریک می کند ، آغاز می کند. و انتظار می رود که An Chow ، مدیرعامل AT&T Business ، همین موفقیت را در این موفقیت انجام دهد. (WarnerMedia ، شرکت مادر CNN ، متعلق به AT&T است.)

حدود 20 جلسه ، همانطور که در وب سایت CES ذکر شده است ، شما را در چگونگی کشف مجدد 5G در انواع صنایع از اتومبیل ها و شهرهای هوشمند گرفته تا مراقبت های بهداشتی و کشاورزی غرق می کند. به گفته دیوید مک کوئین ، مدیر تحقیق در تحقیقات ABI ، ممکن است لپ تاپ های مربوط به 5G نیز ظاهر شوند. تولید کنندگان ، از جمله دل (دل) و لنوو (LNVGF)هنوز از برنامه های 5G ، قیمت گذاری و استراتژی های کلی خود رونمایی نمی کنند و می توانند از این هفته برای قرار دادن آن استفاده کنند خارج از.

5G در بسیاری از بزرگترین محصولات ما از جمله تلفن های هوشمند آیفون و سامسونگ گلکسی در اینجا وجود دارد ، اما مطمئناً به آنچه تصور می شود نرسیده است. هنوز پتانسیل آن است. این پیام ها می توانند نقشه راهی را برای نحوه رسیدن به آنجا پیشنهاد دهند.

حتما بخوانید:
با روی آوردن به Big Tech ، مریلند اولین کشوری شد که از تبلیغات دیجیتال مالیات می گیرد

فناوری های بهداشتی

ابزارهای بهداشتی ، تجهیزات تناسب اندام و پوشیدنی ها مدت هاست که در CES محبوب هستند ، اما این دسته امسال کنترل می شوند ، هر دو به دلیل افزایش تقاضا از طرف همه گیر است و صنعت حتی قبل از آن به تدریج در این مسیر حرکت می کند.

دستگاه های پوشیدنی سطح بعدی فراتر از ردیابی سنتی هستند ، همان چیزی که ادعا می کند رویاهای شما را تحت تأثیر قرار می دهد. سرویس ها و تجهیزات جدید تناسب اندام که شما را با دیگران ارتباط برقرار می کنند نیز ظاهر می شوند و اکنون ابزارهایی که سبک زندگی ما را منعکس می کنند کم نخواهند داشت.

رامون لاماس ، مدیر تحقیق در این شرکت گفت: “به دنبال تعدادی از راه حل های بهداشتی ، به ویژه راه حل هایی بگویید كه می توانند در صورت بروز علائم عفونت احتمالی – تب ، افزایش ضربان قلب و تنفس – یا از نظر اجتماعی فاصله كافی با شما داشته باشند.” برای IDC هوش بازار. “یا به راه حلهای مختلف ضد عفونی در منزل نگاه کنید ، مشابه راه حلهایی که ادعا می کنند می توانند میکروبهای ناخواسته یا خطرناک را در تلفن شما حفظ کنند.”

تحول دیجیتال

سال گذشته به آنلاین-همه چیز – سلامت از راه دور ، کار در خانه ، آموزش از راه دور ، جریان – نکته اصلی بحث در CES خواهد بود ، بلکه همچنین نقش فناوری برای حمایت بهتر از این تغییرات خواهد بود.

مایکروسافت (MSFT) به گفته گری شاپیرو ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، انتظار می رود رئیس جمهور برد اسمیت در مورد گسترش پهنای باند جهانی از طریق استفاده از طیف استفاده نشده در طول ارائه شرکت بحث کند. در همین حال ، بازدید از طریق سلامتی می تواند با ابزارهای جدید واقعیت افزوده پیشرفته تر شود و شایعه AMD می تواند به کامپیوترها کمک کند تا بازی های چند نفره را بهتر مدیریت کنند. سامسونگ (SSNLF) قبلاً Chromebooks جدیدی را اعلام کرده اید – جایگزین ارزانتری برای لپ تاپ های سطح بالاتر – زیرا میلیون ها دانشجو از خانه یاد می گیرند.

خانه هوشمند

با اقامت میلیون ها نفر در خانه ، شرکت ها امیدوارند که دستگاه ها و سیستم های هوشمند بیشتری را به اتاق نشیمن ، آشپزخانه و جاهای دیگر اضافه کنند. علاوه بر محصولاتی مانند یخچال و فریزر هوشمند و ماشین لباسشویی ، لوازم خانگی مانند جاروبرقی رباتیک و فیلتر هوا با تلفیق صدا می توانند هوشمندتر شوند.

به گفته مدیر تحقیقات ABI تحقیقات جاناتان کالینز ، این بیماری همه گیر به افزایش جذابیت مراقبت در منزل ، روبات های اجتماعی و آموزشی کمک کرده است. بنابراین انتظار می رود امسال بیش از آنچه در CES برگزار شود.

Samsung Galaxy S21

رویداد معرفی Galaxy S21 سامسونگ به طور رسمی بخشی از CES نیست ، اما این شرکت از آخرین روز کنفرانس برای معرفی سه تلفن هوشمند جدید استفاده خواهد کرد. (این برنامه معمولاً میزبان رویداد سالانه بسته بندی نشده قبل از کنگره جهانی موبایل در بارسلون است – اولین کنفرانس بزرگی که سال گذشته به دلیل Covid-19 لغو شد). امسال انتظار داریم گروه موسیقی نیز شامل شود دوربین بهتر ، طراحی مسطح و قیمت شروع پایین تر.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
وزیر کار: 80 درصد معادن کشور باز و بهره برداری نشده است