CES 2021: بررسی نمایشگاه الکترونیک مصرفی امسالاینها تعداد بی شماری از محصولات جدید است که انتظار می رود هفته آینده در نمایشگاه الکترونیک مصرف کننده ، کنفرانس سالانه فناوری چابک که معمولاً بیشترین روند سال را تعیین می کند ، رونمایی شود. اتوماسیون خانگی ، سلامتی و 5G بار دیگر موضوع مهمی خواهد بود ، اما بسیاری از شرکت ها همچنین ویژگی های خاص همه گیر را معرفی می کنند تا نشان دهنده افزایش زمان ما در خانه باشد.

هر ساله خبرنگاران ، غرفه داران و سرمایه گذاران به طور معمول در نمایشگاه های لاس وگاس پر از تلویزیون های غول پیکر ، اتومبیل های هوشمند و ربات های ثابت کننده مارتینی جستجو می کنند ، اما CES به دلیل Covid-19 فقط برای اولین بار در تاریخ 54 ساله خود آنلاین خواهد بود.

انجمن مصرف کننده الکترونیک ، یک شرکت غیرانتفاعی در پشت این رویداد چهار روزه که از روز دوشنبه آغاز می شود ، گفت 1800 غرفه دار از سراسر جهان امسال “فضای دیجیتال” را پر می کنند – رقمی کاملاً کمتر از 4000 غرفه دار در سایت سال گذشته این حرکت به شرکت های فناوری از کشورهایی که قبلاً هرگز حضور نداشته اند امکان شرکت در نمایشگاه آنلاین را می دهد ، اما همچنین ممکن است کار برای شرکت های کوچکتر بدون غرفه نمایشگاه فیزیکی را دشوارتر کند.

شرکت کنندگان ثبت نام شده می توانند یادداشت های کلیدی شرکت هایی مانند ورایزون (VZ) و جنرال موتورز (جنرال موتورز)، با جلسات هماهنگ شوید – در مورد چگونگی نقش فناوری برای اجرای واکسن ها – و جستجو در ثبت شرکت کنندگان برای تماشای ارائه محصولات جدید.

برخی از امضاهای نمایشگاه تجاری از جمله زمان عملی با جدیدترین ابزارها ، نمایش ها و شبکه ها از دست می رود. ولی فناوری که زندگی ما را به هم وصل تر و راحت تر می کند ، همچنان که در یک همه گیری جهانی حرکت می کنیم ، طنین انداز خواهد شد. CNN Business تمام پیام های اصلی و سپس برخی از آنها را ردیابی می کند

5G

5G ، مانند سال گذشته ، در بحث CES 2021 غالب خواهد بود.

مدیر عامل ورایزون ، هانس وستبرگ ، نمایش اصلی را با محوریت آنچه شرکت از راه اندازی شبکه 5G خود آموخته و برنامه های آینده خود را تحریک می کند ، آغاز می کند. و انتظار می رود که An Chow ، مدیرعامل AT&T Business ، همین موفقیت را در این موفقیت انجام دهد. (WarnerMedia ، شرکت مادر CNN ، متعلق به AT&T است.)

حدود 20 جلسه ، همانطور که در وب سایت CES ذکر شده است ، چگونگی کشف مجدد 5G در انواع صنایع از اتومبیل ها و شهرهای هوشمند گرفته تا مراقبت های بهداشتی و کشاورزی را بررسی می کند. به گفته دیوید مک کوئین ، مدیر تحقیق در تحقیقات ABI ، ممکن است لپ تاپ های مربوط به 5G نیز ظاهر شوند. تولید کنندگان ، از جمله دل (دل) و لنوو (LNVGF)هنوز از برنامه های 5G ، قیمت گذاری و استراتژی های کلی خود رونمایی نمی کنند و می توانند از این هفته برای قرار دادن آن استفاده کنند خارج از.

5G در بسیاری از بزرگترین محصولات ما از جمله تلفن های هوشمند آیفون و سامسونگ گلکسی در اینجا است ، اما مطمئناً به آنچه در نظر گرفته شده نرسیده است هنوز پتانسیل آن است. این پیام ها می توانند نقشه راهی را برای نحوه رسیدن به آنجا پیشنهاد دهند.

حتما بخوانید:
از بین بردن حملات سایبری: چرا هکرها به دنبال زیرساخت های فیزیکی هستند

فناوری های بهداشتی

ابزارهای بهداشتی ، تجهیزات تناسب اندام و پوشیدنی ها مدت هاست که در CES محبوب هستند ، اما این دسته امسال کنترل می شوند ، هر دو به دلیل افزایش تقاضا از طرف همه گیر است و صنعت حتی قبل از آن به تدریج در این مسیر حرکت می کند.

دستگاه های پوشیدنی سطح بعدی فراتر از ردیابی سنتی هستند ، همان چیزی که ادعا می کند رویاهای شما را تحت تأثیر قرار می دهد. سرویس ها و تجهیزات جدید تناسب اندام که شما را با دیگران ارتباط برقرار می کنند نیز ظاهر می شوند و اکنون ابزارهایی که سبک زندگی ما را منعکس می کنند کم نخواهند داشت.

رامون لاماس ، مدیر تحقیق در این شرکت گفت: “به دنبال تعدادی از راه حل های سلامتی ، به ویژه راه حل هایی بگویید كه می توانند در صورت بروز علائم عفونت احتمالی – تب ، افزایش ضربان قلب و تنفس – یا از نظر اجتماعی فاصله كافی با شما داشته باشند.” برای IDC هوش بازار. “یا به راه حلهای مختلف ضد عفونی در منزل نگاه کنید ، مشابه راه حلهایی که ادعا می کنند می توانند میکروبهای ناخواسته یا خطرناک را در تلفن شما حفظ کنند.”

تحول دیجیتال

سال گذشته به آنلاین-همه چیز – سلامتی از راه دور ، کار در خانه ، آموزش از راه دور ، جریان – نکته اصلی بحث در CES خواهد بود ، بلکه همچنین نقش فناوری برای حمایت بهتر از این تغییرات است.

مایکروسافت (MSFT) به گفته گری شاپیرو ، رئیس جمهور و مدیرعامل ، انتظار می رود رئیس جمهور برد اسمیت در مورد گسترش باند پهن جهانی از طریق استفاده از طیف استفاده نشده در طول ارائه شرکت بحث کند. در همین حال ، بازدیدهای از طریق سلامتی می توانند با ابزارهای جدید واقعیت افزوده پیشرفته تر شوند و شایعه AMD می تواند به کامپیوترها کمک کند تا بازی های چند نفره را بهتر مدیریت کنند. سامسونگ (SSNLF) قبلاً Chromebook جدید – جایگزین ارزانتری برای لپ تاپ های سطح بالاتر – را اعلام کرده است ، زیرا میلیون ها دانشجو از خانه یاد می گیرند.

خانه هوشمند

با اقامت میلیون ها نفر در خانه ، شرکت ها امیدوارند که دستگاه ها و سیستم های هوشمند بیشتری را به اتاق نشیمن ، آشپزخانه و جاهای دیگر اضافه کنند. علاوه بر محصولاتی مانند یخچال و فریزر هوشمند و ماشین لباسشویی ، لوازم خانگی مانند جاروبرقی رباتیک و فیلتر هوا با تلفیق صدا می توانند هوشمندتر شوند.

به گفته مدیر تحقیقات ABI تحقیقات جاناتان کالینز ، این بیماری همه گیر به افزایش جذابیت مراقبت در منزل ، روبات های اجتماعی و آموزشی کمک کرده است. بنابراین انتظار می رود امسال بیش از آنچه در CES برگزار شود.

Samsung Galaxy S21

رویداد معرفی Galaxy S21 سامسونگ به طور رسمی بخشی از CES نیست ، اما این شرکت از آخرین روز کنفرانس برای معرفی سه تلفن هوشمند جدید استفاده خواهد کرد. (این برنامه معمولاً میزبان رویداد سالانه بسته بندی نشده قبل از کنگره جهانی موبایل در بارسلون است – اولین کنفرانس بزرگی که سال گذشته به دلیل Covid-19 لغو شد). امسال انتظار داریم گروه موسیقی نیز شامل شود دوربین بهتر ، طراحی مسطح و قیمت شروع پایین تر.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
اپل در اروپا به دلیل تأخیر در آیفون های قدیمی با پرونده های قضایی روبرو است