Boston Dynamics ترفندهای جدیدی را به سگ خود Spot Spot آموزش می دهد


روز سه شنبه ، این شرکت سه محصول جدید را برای Spot – Spot Arm ، Spot Enterprise و Scout – معرفی کرد که هدف آنها افزایش عملکرد ربات در محل های کار خطرناک و از راه دور است.

این ربات نسبتاً جذاب در ویدئوهای Boston Dynamics مشهور شد ، که در آن او می رقصد ، راه می رود و می دود ، و حتی فاصله اجتماعی را تشویق می کند.
ربات های Boston Dynamics را که با رقص در & # 39؛  آیا من را دوست داری & # 39؛
به گفته این شرکت ، با کشش جدید شانه ، سه صندلی می توانند برای کمی طناب پرشی کنار هم قرار بگیرند. بازوی Spot همچنین ویژگی های عملکردی بیشتری را به اسپات می دهد – به ویژه چنگ زدن و حمل اشیا و حتی باز کردن درها.

Spot Enterprise نسخه جدیدی از ربات خود بارگیری کننده است که می تواند بررسی های طولانی تری انجام دهد و سپس برای بارگیری به اسکله خود بازگردد. این شرکت گفت که سخت افزار Spot Enterprise خود را به روز کرده است تا بتواند به تنهایی مدت بیشتری کار کند ، WiFi را گسترش داده و مجموعه داده های بزرگ را سریعتر بارگیری کند.

Scout نرم افزار جدید مبتنی بر وب برای Spot است و برای کارهای خطرناک محیط کار مانند نیروگاه های هسته ای و میادین نفتی دریایی و بدون به خطر انداختن کارگران طراحی شده است. کارگران می توانند از راه دور Spot را کنترل کرده و از طریق دوربین ربات محل کار را مشاهده کنند. آنها می توانند منطقه را لمس کنند تا به Spot بگویند که کجا بنشیند. و هنگامی که نقطه امکان سقوط دارد ، می توانند دکمه ای را فشار دهند تا دوباره به حالت ایستاده قرار گیرد.

Boston Dynamics سالهاست که در حال توسعه و تبلیغ Spot است ، اما این ربات را در ژوئن سال گذشته به بازار عرضه کرد. سگ های ربات با مبلغ 74 هزار و 500 دلار به صورت نقدی در دسترس تجارت آمریکایی هستند و این شرکت تخمین می زند که در حال حاضر بیش از 400 مدل اسپات وجود دارد.

رابرت پلاتر ، مدیر عامل شرکت Boston Dynamics ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “از زمان اولین راه اندازی Spot ، ما با مشتریان خود همکاری نزدیکی داشته ایم تا ببینیم چگونه این ربات می تواند به بهترین وجه از برنامه های مهم ماموریت آنها پشتیبانی کند.” “مشتریان ما خواهان جمع آوری اطلاعات قابل اعتماد در محل های کار دور ، ناامن و پویا هستند. ما محصولات جدید Spot را با توجه به این نیازها تولید کرده ایم.”

حتما بخوانید:
مدیر عامل YouTube می گوید با از بین رفتن خطر خشونت ، حساب ترامپ بازیابی خواهد شد

قیمت گذاری Spot Enterprise ، Scout و Spot Arm به صورت عمومی اعلام نشده است و تیم فروش Boston Dynamics بلافاصله به نظری پاسخ ندادند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید