Assassin’s Creed Valhalla و Call of Duty: Black Ops Cold War وارد کنسول های نسل بعدی می شوند


بنابراین تعجب آور نیست که حق رای دادن Call of Duty و Assassin’s Creed در این هفته منتشر شد. “Assassin’s Creed Valhalla” ، درباره وایکینگ ها و اساطیر اسکاندیناوی ، در 10 نوامبر ، همان روز Xbox Series X آغاز به کار کرد. سه روز بعد ، “Call of Duty: Black Ops Cold War” منتشر شد.

این شرکت در بیانیه ای گفت ، “Valhalla” دو برابر بیشتر از بازی Ubisoft 2018 “Assassin’s Creed” ، “Odyssey” بازیکن فعال در روز راه اندازی داشت ، بدون اینکه جزئیات خاصی ارائه دهد. این بازی شامل یک فضای جدید در عصر تاریکی انگلیس است ، که به گفته یوبی سافت “نبرد چند صد ساله میان Assassins و Templars ، که طرفداران با آن آشنا هستند” را زنده می کند. این سیزدهمین بازی بزرگ این امتیاز است.

مایکل پاچر ، تحلیلگر ودبوش ، گفت که رقابت نسبتاً کم در حدود فصل تعطیلات به “Assassin’s Creed Valhalla” و همچنین فضای عرفانی بازی کمک می کند ، که ممکن است طرفداران این حق رای دادن را به خود جلب کند. وی پیش بینی می کند ، مانند عناوین قبلی موفق “Assassin’s Creed” ، این بازی می تواند 10 تا 12 میلیون نسخه بفروشد ، که یک موفقیت خوب برای Ubisoft است.

“[It would be] پاتر با تخمین اینکه حتی کمترین عناوین موفق نیز به طور معمول 7 میلیون نسخه فروش می کنند ، گفت: “

“Black Ops Cold War” بازی Call of Duty با استقبال خنک تری از طرفداران روبرو شد که این هفته به اندازه بازی های والهالا درباره بازی زمزمه نکردند. جنگ سرد بازیکنان را در آمریکای رونالد ریگان قرار می دهد ، جایی که آنها بخشی از یک تیم نخبه هستند که با ویتنامی ها ، KGB و پلیس مخفی آلمان شرقی می جنگند. جنگ سرد و Valhalla را هم می توان روی کنسول های قدیمی بازی کرد.
رونالد ریگان در & quot؛  Call of Duty: Black Ops Cold War.  & نقل کردن

ریگان خودش تیم آمریکایی را هدایت می کند در حالی که او کارهای مخفی را انجام می دهد – و همانطور که یکی از شخصیت های بازی می گوید ، “هر مأموریتی که انجام می دهیم غیرقانونی است”.

“ندای وظیفه” است اکتیویژن (ATVI) گاو نقدی طولانی مدت ، و حق رای دادن اخیراً اولین سالگرد بازی موبایل خود و محبوبیت مداوم نبرد رایگان خود برای بازی های Royal Warzone را جشن گرفت. باید دید آیا جنگ سرد می تواند به چنین درجه موفقیت دست یابد.

الکس گویامو ، تحلیلگر Jefferies ، پیش بینی می کند که “Call of Duty” می تواند در فصل تعطیلات مورد توجه قرار گیرد و پیش بینی می کند که فروش بازی بیش از 20 میلیون واحد در سال باشد.

وی در مورد “Spider-Man: Miles Morales” و “Valhalla” افزود: “هر دو عنوان باید عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.” [but] نه مخاطبان داخلی Call of Duty. اگر آنها به این سطح برسند شوکه خواهیم شد. “


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
معاون برنامه ریزی و توسعه بانک ملی ایران: سککوک یکی از پایه های لازم برای نظام تولیدی و صنعتی کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید