25 مدل ماسک صورت باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی – لیست بیست

ماسک دست ساز پارچهای 97 درصد ریز قطرههای (آئروسل) بیماری کرونا که حاوی COVID-19 هستند را عبور میدهد. این گیره که به فیکساتور هم معروف است، ضمن این که باعث ثبات ماسک روی صورت میشود، از نشتی هوا هم جلوگیری کرده و بر کارایی ماسک در برابر بیماری کرونا خواهد افزود. کاربرد در برابر آئروسل (ریز قطرات معلق در هوا که حاوی میکروبهای بیماریزا هستند). ماسک N100 : حداقل 99.97% از ذرات موجود در هوا خرید غلطک ماسک را فیلتر میکند. P99 : حداقل 99% از ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون موجود در هوا را فیلتر میکند. پیشنهاد می کنیم حتماً از سایر ماسک و ضد عفونی کننده در فروشگاه دکتر سوشا دیدن فرمائید. 6. ضد عفونی با آب اکسیژنه (پر اکسید هیدروژن). ترکیبات کلاژن ساز این محصول بخوبی لایه های زیرین لب های شما را تغذیه کرده و به همراه مواد مرطوب کننده دریایی موجود در آن حجم خوبی به لب های شما می بخشدهمراه با رایحه زنجبیل که حس دل انگیزی بر روی لب های شما ایجاد می نماید.

خرید ماسک حبابی مواد تشکیل دهنده ماسکها که از مواد طبیعی گرفته شده اند، خاصیت آن را تعیین میکند. باید توجه داشته باشید که این دو راهکار نسبت به روشهای توصیه شده برای استفاده از ابزارهای استاندارد دارای کارایی و عملکرد پایینتری هستند، با این وجود، در شرایط اضطراری برای پیشگیری از شیوع بیماریها مفید میباشند. سپر های پلاستیکی شفاف که بیشتر آنها کاربرد مراقبتی دارد بهترین گزینه برای مقاله با ویروس کرونا هم برای پزشکان و هم برای افراد عادی خواهند بود. افراد مبتلا به ویروس کرونا به هیچ وجه نباید از محصولات سوپاپ دار مانند ماسک N95 فیلتر دار استفاده کنند. این افراد فقط باید از ماسک جراحی استفاده کنند. همچنین پزشکان، جراحان، پرستاران و دندانپزشکان نیز که در شرایط عادی نیز مجبور به استفاده از ماسک هستند، میتوانند از این نوع ماسکها برای جلوگیری از انتقال عفونت استفاده کنند. ماسک N95 از محصولات استاندارد سری N برای فیلتر ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون با فیلتراسیون حداقل 95 درصد است که در برابر آلایندههای روغنی مقاوم نبوده و فقط مناسب استفاده در مقابل آلایندههای غیر روغنی میباشد. برای ساخت ماسک صورت خانگی با پارچه نانو میتوانید از پارچههای ریز بافتی مثل تیشرتهای نخی پنبهای، حوله ظرفشویی، روبالشی و کیسه جاروبرقی به عنوان لایههای فیلتر جراحی استفاده کنید.

حتما بخوانید:
راهنمای اتک با ویزارد مجلسی

خرید ماسک Kn95
ماسک جراحی در مقایسه با ماسک دست ساز اسپان باند در اتاق آزمایش 3 برابر ذرات بیشتری را فیلتر و در آزمایش سرفه کردن 2 برابر ریز قطرههای بیشتری را جذب میکند. ماسک کربن دار یک نوع ماسک فیلتر دار با کربن اکتیو یا فعال است که برای محافظت در مقابل گازهای مضر هوا و بخارهای شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد. R99 : حداقل 99% از ذرات بزرگتر از 0.3 میکرون موجود در هوا را فیلتر میکند. R100 : حداقل 99.97% از ذرات موجود در هوا را فیلتر میکند. شود که توسط متخصصان سلامت به افراد مختلف مانند جراح ها در حین عمل جراحی و پرستار ها و پزشک ها توصیه شده است. برای برداشتن ماسک ها حتما از بندهای اطراف آن کمک گرفته و دست به قسمت جلوی ماسک نزنید. ماسک تنفسی فیلتردار برای حفاظت از فرد در مقابل ذرات آلاینده ها و ناخالصی ها استفاده میشود. 1) گرما و رطوبت کمتری داخل ماسک جمع میشود و از تعریق صورت جلوگیری مینماید. عواملی متعددی در قیمت ماسک تاثیر دارند، اما به طور معمول قیمت ماسک صورت با توجه به نوع کارایی و فرمولاسیون و ترکیبات بکار رفته در آن، متفاوت بوده که علاقه مندان به خرید این محصولات می توانند، با بهترین قیمت به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه انواع برندهای اصلی موجود در بازار را از فروشگاه سوراو با تخفیف های ویژه دریافت نمایید.

در برش با هویه، لایهها به همدیگر میچسبند و نیازی به دوخت آنها با چرخ خیاطی نیست، ولی در برش با قیچی، باید لایهها را با چرخ خیاطی بدوزید تا ماسک ساختار محکم و استاندارد به خود بگیرد. پس از پاکسازی پوست، ماسک را از بسته بندی خارج کرده و روی پوست خود به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قرار دهید. مطابق استاندارد بریتانیایی BS، ماسکهای تنفسی ذرات به سه دسته عمده تقسیم بندی شدند. 5. اتو کشیدن به مدت چند دقیقه. 7. قرار دادن داخل آون یا فر اجاق به مدت نیم ساعت. استاندارد آمریکایی NIOSH هم ماسکهای تنفسی را به سه سری N و P و R دستهبندی کرده است که در ادامه به این دستهبندیها خواهیم پرداخت. دلیل این موضوع از بین رفتن لایههای آن در اکثر روشهای ضد عفونی میباشد. تنها افراد کمی از این لوازم مراقبت فردی آن هم در شرایط آلودگی شدید هوا یا برای سرماخوردگی و آنفولانزا در فصل زمستان استفاده میکردند.

حتما بخوانید:
وزیر کشور: باید به مردم تسکین داده شود. سهمیه و قیمت بنزین تغییر نمی کند