200000 سیستم عامل جریان آمریکایی و میلیون ها بازدید: در داخل صنعت کلبه در اطراف SpaceX ظاهر می شود


بایر ، عکاس ساکن لس آنجلس و مشارکت کننده در پایگاه خبری فضایی NASASpaceflight.com ، به مدت یک ماه در هتلی در جنوب تگزاس اقامت داشت ، در حالی که SpaceX آماده انتشار نمونه اولیه ، تکرار اولیه Starship بود ، در حال تماشای و انتظار و فیلمبرداری بود. سفینه ای که بنیانگذار شرکت الون ماسک روزی اولین انسانها را در مریخ فرود خواهد آورد – در یک پرواز آزمایشی محکوم.

در آن روز خاص ، بایر دوربین خود را بر روی سقف اتومبیل خود نشان می داد و به مهندسان و کارگران ساختمانی در حالی که موشک می خوردند یا آماده ریختن بتن برای گسترش محل پرتاب گسترده بودند ، اشاره می کرد.

اندازه و علاقه وافر ماسک به این معنی است که افرادی مانند Beyer می توانند با انجام این کار درآمد مناسبی کسب کنند. شاید آنها مجبور شوند هزاران دلار برای تجهیزات دوربین خرج کنند ، اما در ازای آن به صدها هزار طرفدار و میلیون ها بازدید در YouTube دسترسی پیدا می کنند.

به نظر می رسید که این شنبه فقط چند روز مانده است تا نمونه اولیه موشک ، معروف به SN11 ، در پرواز آزمایشی خود به فضا پرتاب شود. سرانجام ، بایر مجبور شد دو هفته دیگر قبل از پرتاب در 30 مارس در تگزاس بماند.

شلیک اولیه صبح از نظر جلوه های بصری احمقانه به نظر می رسید: مه صبح زود رخنه کرد و با دید واضح سکوی پرتاب ، هر فرصتی را پنهان کرد. هنگام چرخش دوربین ها ، بایر از پارک مجاور شاهد پرتاب بود.

سپس ، در برخی از نقاط در هنگام فرود ، SN11 منفجر شد.

یک روز دیگر ، ممکن است انفجار – اگر ناامید کننده باشد – تصاویر خوبی از تیم پرواز فضایی NASAS و سایر افراد است که پرتاب را مستند می کنند. اما مه به این معنی بود که جریان پرواز فضایی NASAS ، که زنده مانده است ، فقط درخشش مختصری از دود و شعله را ارائه می دهد. از آن بدتر ، ترکش ناشی از انفجار تقریباً باعث کشته شدن هزاران دلار تجهیزات دوربین شد. یکی از صفحات خورشیدی که بایر برای کارکرد تجهیزات استفاده می کرد در اثر انفجار کشته شد ، اما خوشبختانه بقیه سیستم عامل در امان ماندند.

چند روز بعد ، تیم پرواز NASASpace در حال پخش مونتاژ نمونه اولیه بعدی SpaceX – SN15 بود.

بیر گفت که محلی که با نام “BocaChicaGal” آنلاین می شود ، اساس عملیات ویدئویی NASASpaceflight است. او قبل از اینکه مرکز خبر شروع به پخش منظم جریان های مستقیم کند ، شروع به ضبط عملیات SpaceX در نزدیکی خانه خود ، که بین سایت پرتاب و پایگاه تولید SpaceX واقع شده است ، و اکنون به عنوان یکی از مشارکت کنندگان پرواز فضایی ناساس کار می کند. او مصاحبه با CNN Business را رد کرد.

بییر گفت که به همکاران کانال در ازای کارشان پول پرداخت می شد ، اگرچه بیشتر آنها برای پرداخت قبض ها کنسرت های جانبی برگزار می کردند. اما اخیراً ، Beyer این کار را تمام وقت انجام می دهد.

جک بیر در حال ویرایش عکس ها در ماشین خود در نزدیکی سکوی پرتاب اسپیس ایکس است.
وی گفت: “این از نظر شغل تمام وقت نیست … من حقوق نمی گیرم یا مواردی از این قبیل. من مزایای سلامتی نمی گیرم؟ این طبیعی است.” اما اخیراً ، او هفته ای 40 تا 80 ساعت روی محتوای مربوط به SpaceX کار می کند و مشخصات آنلاین او تا حدی افزایش یافته است که جریان دائمی کمک های مالی و درآمد ماهانه از Patreon وجود دارد ، به طرفداران این امکان را می دهد که مستقیماً به موارد دلخواه خود کمک کنند. آنلاین. سازندگان.

وی گفت: “این یک ساعت دیوانه کننده است ، اما من می خواهم انگشتانم را تا استخوان کار کنم. برایم اهمیتی ندارد.” بیر به عنوان یک متعصب فضایی مادام العمر گفت که ترجیح می دهد در یک شهر غبارآلود تگزاس به تماشای منفجر شدن نمونه های اولیه موشک بپردازد تا هر جای دیگر کره زمین.

پرواز فضایی ناساس مثمر ثمر است. این تیم که حدود 10 همکار دارد ، شناخته شده است که تا 9 ساعت را به میزبانی جریان های زنده منتظر پروازهای آزمایشی سپری می کند. به عنوان مثال ، یک پرواز فضایی ناسا SN11 که از خیابان به طرف محل پرتاب می چرخید ، در مدت دو ماه 1.5 میلیون بازدید داشت.

مشارکت کنندگان در پروازهای فضایی NASAS تنها کسانی نیستند که این کار را می کنند. تیم دود ، که از نام مستعار Everyday Astronaut استفاده می کند ، نزدیک به 1 میلیون مشترک در کانال YouTube خود جمع کرده است. وی شروع به پخش پرتابهای تحت هدایت اسپیس ایکس در خارج از فلوریدا و تولید فیلم های آموزشی کرد که در فیزیک و انتخاب های انجام شده برای موشک های مدرن فرو رفته است.

تیم دود ، بنیانگذار Everyday Astronaut ، بیش از 5000 مشترک Patreon دارد.
دود قبلاً به عنوان یک عکاس کار می کرد و از عروسی های سراسر دنیا عکس می گرفت ، تا اینکه شروع به پخش عشق خود به پرواز در فضا از طریق یک سری پست های اینستاگرامی کرد که در آن کت و شلوار پرواز روسی قدیمی پوشیده بود. این یک کار تمام وقت در YouTube شد. او اکنون فضای استودیویی جدیدی را درست در چند مایلی محل پرتاب SpaceX در جنوب تگزاس ایجاد کرده است ، جایی که یک بالکن عقب به او نمای واضحی از نمونه های اولیه SpaceX می دهد که در آفتاب می درخشند. اگرچه دود در آیووا متولد شد ، اما ماهها در تگزاس ماند و پیشرفت شرکت را از طریق چندین پرتاب نمونه اولیه موشک پیگیری کرد.
Dodd بیش از 5000 طرفدار Patreon دارد و کمک های مالی به طور منظم در جریان پخش های مستقیم او در YouTube جریان می یابد – 5 دلار در اینجا ، 50 دلار در آنجا. یک مشترک 250 دلار هدیه با یادداشت “شام امشب مال من است” ارسال کرد.

اگرچه او به تهیه کنندگان ، ویراستاران و سایر مشارکت کنندگان کمک هزینه می کند ، دود یک فروشگاه یک نفره را اداره می کند. وی خود را یک کمال گرای سمعی و بصری توصیف می کند: وی بیش از 200 هزار دلار در دوربین ها و تجهیزات مورد استفاده برای پخش مستقیم آزمایش های آزمایشی ، از جمله تجهیزات جدیدی که اخیراً سفارش داده است و امکان پخش با کیفیت 4K را به او می دهد ، سرمایه گذاری کرده است.

حتما بخوانید:
فضانوردان Baby Yoda را با خود به فضا بردند

وی به CNN Business گفت: “این جایی است که هر دلار می رود.” “ترسناک ، هر پنی که من ساخته ام اکنون در آن است.”

تلاش های او نتیجه داد. او حمایت خود ماسک را جلب کرده است ، که اغلب به سوالات دود در توییتر پاسخ می دهد ، از او بارها و بارها بار حمل کالاهای فضانورد روزمره گرفته شده و در مصاحبه های کانال Dodd شرکت کرده است.
تیم دود با راه اندازی SpaceX نزدیک به 1 میلیون مشترک در کانال YouTube خود جمع کرده است.
بالدراس به سی ان ان بیزینس گفت ، ماسک همچنین در جریان 24 ساعته عملیات SpaceX در جنوب تگزاس که توسط لوئیس بالدراس ، یک مشاور فناوری اطلاعات در جزیره جنوبی پادره در جنوب تگزاس زندگی می کند ، شرکت داشت. برای بیش از یک سال ، بالدراس چندین دوربین امنیتی پیشرفته را که به گفته وی حدود 50،000 دلار ارزش دارد ، در ساختمانهای مجاور یا زمینهای خالی نگه داشته است. او از آنها برای پخش تصویری بی پایان از راه اندازی و تولید SpaceX در کانال YouTube خود ، LabPadre ، استفاده می کند.

“[Musk] گفت که برای او آسان تر است به جای اینکه تلفن را برداشته ، به روزرسانی کند که چه اتفاقی می افتد. “بالدراس درباره آنچه ماسک در جریان جلسه خود در سال 2019 به او گفت ، گفت.

(SpaceX نزدیک به یک سال است که به درخواست مصاحبه یا استعلام از CNN Business پاسخ نداده است.)

ماه گذشته ، Balderas گفت ، كارمندان SpaceX درست قبل از نصب نمونه اولیه موشك SpaceX SN10 ، دوربینی كلیدی را حذف كردند – دوربینی كه نزدیك ترین منظره را از محل پرتاب ثبت می كند. دوربین بر روی ملکی که او اجاره می کرد فرود آمد ، اما SpaceX آن را تحویل گرفت و او دستگاه را بدون اینکه از قبل به او بگوید ، خارج کرد. سپس برخی از طرفداران بالدراس در توییتر شکایت کردند و محکم قدرت ماسک دخالت کرد.

ماسک گفت: “من در مورد آن ابتدا شنیدم. ما آن را برطرف خواهیم کرد.” توییت در بالدراس. Balderas به CNN Business گفت: در طی یک روز ، اسپیس ایکس دوربین را به او بازگرداند و سکویی را که برای نگهداری از آن استفاده می کرد جایگزین کرد و منبع تغذیه پشتیبان بود.

اسپیس ایکس و ماسک به ندرت به روزرسانی های خود را درباره آنچه در تاسیساتشان در جنوب تگزاس اتفاق می افتد ، که کمتر از نیم مایل از یک ساحل عمومی به نام بوکا چیکا فاصله دارند ، به اشتراک می گذارند. این امر باعث شد تا پخش کننده هایی مانند Everyday Astronaut ، NASASpaceflight و LabPadre به منبع اصلی اطلاعات در مورد عملیات تبدیل شوند.

هنگامی که موشک نمونه اولیه آماده پرتاب است ، YouTubers فیدهای گرفته شده توسط دوربین های از راه دور را منتشر می کند که اغلب از روزها قبل تنظیم می شوند. آنها ساعت ها قبل از پرتاب پرتاب می شوند – مدت ها قبل از اینکه SpaceX علناً تأیید کند که چنین آزمایشاتی حتی اتفاق می افتد.

حتما بخوانید:
SpaceX به تازگی قرارداد بزرگی برای پرتاب دو قطعه از ایستگاه فضایی ماه آینده دریافت کرده است

Dodd ، Beyer و سایر همکاران پروازهای فضایی NASAS میزان انتشار خود را پر از تجزیه و تحلیل تقریباً ثابت نگه می دارند. حتی بدون راهنمایی SpaceX ، آنها فقط با ردیابی تغییرات محسوس در مخازن و سیستم های زمینی SpaceX می توانند ساعت شمارش معکوس قبل از پرتاب را منتشر کنند.

خدمه در حال کار بر روی نمونه اولیه Starship SN11 بر روی سکوی پرتاب SpaceX هستند.
جریان های غیررسمی زنده از عرضه نمونه اولیه SN10 ، که شاهد افزایش ارتفاع ماشین حدود شش مایل قبل از فرود آمدن به صورت قائم بر روی زمین مجاور بود ، کلید خورد. SpaceX جریان مستقیم رسمی خود را قبل از انفجار موشک تنها چند دقیقه پس از فرود کامل کرده بود ، در حالی که پخش کننده های مستقل همچنان به غلت خوردن ، فوران ناگهانی را گرفتند.
خود ماسک چیزی نگفت تا ساعاتی بعد ، به هنگام رمزگذاری انفجار را به طور رمزگونه تصدیق کرد توییت کردن با نوشته “RIP SN10 ، درجه افتخاری”.

اگر برنامه نویسان وب نبود ، مردم – و بسیاری از روزنامه نگاران که به طور منظم SpaceX را پوشش می دهند – ممکن بود تا زمانی که ماسک در توییتر نوشت که SN10 منفجر شده است ، نمی دانستند.

صنعت خانگی ناظران SpaceX در زمانی محبوبیت جدیدی در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پیدا کرده است که جامعه فضایی – که بازتاب دهنده توئیتر سیاسی است – بیش از هر زمان دیگری تقسیم شده است. نزاع های مداوم در بین طرفداران فضایی وجود دارد ، بسیاری از آنها به صورت حساب های ناشناس در می آیند و به عنوان مدافعان سرسخت حول اسپیس ایکس و ماسک متحد می شوند و کسانی را که از این شرکت انتقاد می کنند تهدید یا توهین می کنند. و ضد حرکتی پدیدار می شود که معروف است هواداران SpaceX را به کلاهبرداری متهم می کند.

دود و بیر گفتند که آنها تلاش می کنند سر خود را بالاتر از جنگ نگه دارند. هدف آنها جمع آوری هیجان در اطراف فضا و آموزش مردم است. اختلاف SpaceX بندرت ذکر شده است. دود گفت ، اما “مسمومیت” آنلاین گاهی اوقات به بخش نظرات جریان می رسد.

دود ، که نزدیک به 400000 نفر دارد ، “می مکد” توییتر پیروان گفتند. “من از تقسیم متنفرم. از قبیله متنفرم. و من هر روز شاهد اتفاقات بیشتر و بیشتری هستم … من نمی خواهم به چیزهای منفی فکر کنم. من می خواهم در مورد آینده هیجان زده باشم. و برای من ، این یک فضا است “

شواهدی از ابرقدرت خوردن کاربران اسپیس ایکس در روزهایی که ساحل بوکا چیکا باز بود و طرفداران موشک به سمت محموله آمدند ، در جاده باریک بیرون رفتند تا از موشک عکس بگیرند ، قابل مشاهده است.

Moix آلمانی در مقابل نمونه اولیه Starship SN11 به Hector Reyes شلیک می کند.

شنبه ماه گذشته طرفداران هجوم آوردند و دوربین ها در حالت آماده باش قرار گرفتند. برادران متیو و جان مارچ گفتند که آنها به آستین پرواز کردند و سپس تقریباً شش ساعت با ماشین جنوب حرکت کردند تا زیر ماشین عظیم فولادی بایستند. فیلیپ بوتین ، که در واشنگتن زندگی می کند ، گفت که وی تقریباً از بالا به پایین رانندگی کرد – دومین سفر زیارتی خود به سایت پرتاب SpaceX در جنوب تگزاس – تا نگاهی به موشک SN11 و سایر بقایای SN10 که هنوز در آنجا بودند انجام دهد. در نزدیکی سایت فرود

بیر گفت که پس از اولین پرواز آزمایشی اسپیس ایکس در ماه دسامبر ، که با حفاری نمونه اولیه SN8 در زمین خود و منفجر شدن در یک گلوله شعله به پایان رسید ، ممکن است پنج نفر بوده باشند که برای دیدن لاشه هواپیما به ساحل رفته اند.

با این حال ، پس از پرواز آزمایشی SN10 ، “حدود 50 یا 100 وجود داشت”. بیر گفت که طرفداران حتی شروع به شناسایی او از طریق صدای او کرده اند. (کارکنان پرواز NASASpace صدا را ارائه می دهند اما آن را روی دوربین نشان نمی دهند.)

بیر به سی ان ان بیزنس گفت: “من وقتی به من می آیند به مردم می گویم:” من بسیار خوشحالم که از این موضوع هیجان زده ای ، زیرا اگر مردم نبودند ، راهی برای رفتن به مریخ وجود ندارد. “

رسیدن به مریخ کاری است که بایر ، یک متعصب مادام العمر ، امیدوار است که قبل از مرگ انجام دهد. اما اینکه آیا SpaceX در نهایت موفق است یا نه تنها بخشی از انگیزه آن است.

وی گفت: “فقط یک لحظه در زندگی به این شکل خواهد بود ، و این همه درست است.” “باید داغ بزنید در حالی که اتو داغ است.”
منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagrasu tesisatçısıBağlama Büyüsü