یک هک گسترده عملیات تولید Molson Coors را مختل می کنداین شرکت مستقر در شیکاگو روز پنجشنبه در بیانیه نظارتی گفت که این هک باعث خاموش شدن سیستم های آن شده است و باعث تاخیر و ایجاد اختلال در بخشهایی از فعالیت های Molson Coors از جمله تولید و عرضه آن شده است.

این شرکت گفت که تحقیقات در مورد این حادثه آغاز شده است و “به طور شبانه روزی در تلاش است تا سیستم های آنها را هرچه سریعتر بازیابی کند.”

آدام کالینز ، مدیر ارشد ارتباطات ، گفت: “ما یک شرکت پیشگام فناوری اطلاعات پزشکی را استخدام کرده ایم تا تحقیقات ما در مورد این حادثه را پشتیبانی کند.” “ما همچنان با به روزرسانی ها با شرکای تجاری خود ارتباط برقرار خواهیم کرد.”

کورهای مولسون (ضربه زدن) ده ها آبجو ، کرفس سخت و نوشیدنی های غیر الکلی درست می کند.
اخیراً تعدادی از موارد برجسته امنیت سایبری رخ داده است. به عنوان مثال ، صدها هزار کاربر Microsoft Exchange در سراسر جهان به عنوان بخشی از هک مرتبط با چین هدف حمله قرار گرفته اند.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
آیا پلت فرم زدایی باعث می شود ترامپ و راست افراطی ناپدید شوند ، جابجا شوند یا رادیکال شوند؟
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme