[ad_1]

قاضی باربارا روتشتاین روز پنجشنبه حکمی صادر کرد که پارلر نتوانسته بود شرایط قانونی بازداشت موقت یا قرار موقت را تأمین کند.

این تصمیم به دادخواست ختم نمی شود ، اما به این معنی است که دادگاه خدمات وب آمازون را مجبور نمی کند که Parler اجازه بازگشت به سیستم عامل میزبانی ابری خود را دهد. این اقدام آمازون به طور موثری پارلر را از اینترنت عمومی خارج کرد.

Parler ، پلتفرم رسانه های اجتماعی جایگزین راست افراطی ، در اوایل این ماه پس از آنكه AWS گفت Parler اقدامات كافی برای حذف موارد تحریک از وب سایت خود انجام نداده ، علیه AWS شکایت کرد.
چگونه پارلر در تلاش است تا دوباره آنلاین شود
آمازون پیش از این گفته بود که دادخواست پارلر “بی اساس” است و در تبصره حقوقی ادعا می شود که پارلر “عدم تمایل و عدم توانایی در حذف محتوایی که امنیت عمومی را از سرورهای آمازون وب وب (AWS)” به خطر می اندازد ، نشان داده است.

مدیر عامل شرکت Parler ، جان ماتز در دادخواست روز دوشنبه گفت که Parler منابعی برای میزبانی سرورهای خود ندارد. پارلر پس از اینکه مشخص شد آمازون با آن کار نمی کند ، حداقل از شش ارائه دهنده بالقوه مختلف سعی کرد به دنبال گزینه میزبانی برای AWS باشد ، اما مطابق بیانیه دادگاه پارلر رد شد.

وب سایت پارلر ناگهان بعد از ظهر یکشنبه با پیامی از ماتز به صورت آنلاین ظاهر شد: “سلام ، دنیا ، آیا این موضوع روشن است؟” هنوز مشخص نیست که چه کسی می تواند ارائه سرورهایی را که شبکه اجتماعی Parler در آنها اجرا می شود متوقف کند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر