[ad_1]

این شناخت مربی فوتبال (دستیار) جوانان است.

من هرگز در کودکی یا بزرگسالی فوتبال بازی نکرده ام. زیاد تماشا نکردم اما من در سال 2019 آنجا بودم – من رفتم تا مسئولیت جوان ترم را بر عهده بگیرم تیم فوتبال پسر به دلیل اینکه سرمربی نمی تواند تمرین کند. [Sidenote: I had volunteered as an assistant coach because a) I can round up errant soccer balls with the best of them and b) the head coach assured me I would never be thrust into actually teaching the kids soccer.]

تنها چیزی که می دانم این است که هیچ یک از این بچه ها آن روز چیزی در مورد فوتبال یاد نگرفتند. من در حال از دست دادن کامل بودم و جزئیات روز را به عنوان یک خاطره دردناک مسدود کردم

مطابق با بازی پروژه موسسه آسپن ، 50 میلیون خانواده در ایالات متحده و 500 میلیون خانواده در سراسر جهان دارای فرزندانی هستند كه به صورت سازمان یافته ورزش می كنند. بیشتر این دو گروه روی سطح سرگرمی متمرکز شده اند – و 80٪ مربیان مادر و پدر هستند.
ما همچنین در میان رونق ورزش جوانان هستیم. بازار تخمین ها حاکی از آن است که این صنعت طی 5 سال آینده می تواند به 77 میلیارد دلار در سراسر جهان برسد. این اراده به والدین بیشتری احتیاج دارید که ممکن است هرگز با کودکشان ورزش نکرده باشند ، آنها را برای کمک به کودکان در کمک به YouTube و تالارهای وب رها می کند.

اما اکنون یک برنامه جدید به نام MOJO ، که از روز سه شنبه وارد فروشگاه برنامه اپل می شود ، پیشنهاد می کند که هر ساختگی (بخوانید: من) می تواند فقط با چند کلیک تلفن شما تمرین ایجاد کند. این نه تنها با برنامه ریزی یک تمرین ، بلکه همچنین با بیان اینکه کودکان چه وقت به استراحت آب نیاز دارند ، به خانواده هایی که درگیر یا درگیر ورزش جوانان هستند کمک می کند.

برنامه جدید MOJO به سهولت زندگی مربی کمک می کند

به طور مشترک ایجاد شده است توسط رئیس سابق گروه تلویزیونی Disney-ABC بن شروود و رید شافنر که در دانشگاه دوک فوتبال بازی می کردند و برای سازندگان بازی های موبایل Zynga و Microsoft کار می کردند.

شروود به من گفت که این برنامه با قرار گرفتن در همان مکانی که من هستم متولد شد: وی گفت: “هنگامی كه فوتبال ، بیس بال ، بسكتبال و فوتبال پرچم را آموزش می دادم ، من واقعاً به یك برنامه مانند MOJO نیاز داشتم.” هدف این است که “در وقت و تشدید صرفه جویی کنید ، ایده ها و منابع مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم و خاطرات و جادوی بیشتری را به میدان یا دادگاه تحویل دهیم”

این برنامه کارهای ساده ای را برای سهولت زندگی مربی انجام می دهد: شما 10 بچه در تیم دارید و می خواهید روی تمرینات دریبل زدن برای یک ساعت تمرین تمرکز کنید؟ او یک برنامه تمرینی کامل ارائه خواهد داد. اگر سه فرزند حاضر نشوند چه؟ این برنامه به طور خودکار عملکرد را متناسب با تعداد کمتری از بازیکنان شما تنظیم می کند. می تواند برای سن بازیکنان ، سطح مهارت آنها و تعداد تمریناتی که می خواهید در هفته داشته باشید ، به روز شود.

البته ممکن است گروهی از کودکان 6 ساله متوجه شوند که شما در حال تمرین یک برنامه را می خوانید و جایگزینی بینش و توجه شخصی یک مربی باتجربه دشوار است. اما این در مورد همه یا حتی اکثر ما قابل استفاده نیست. این باعث می شود MOJO برای مربیان پدر یا مادر جذاب باشد.

اینستاگرام می خواهد Reels بیش از یک مرکز برای & # 39؛  بازیافت & # 39؛  TickTox
هر تمرین پیشنهادی همراه با یک فیلم آموزشی آسان برای استفاده است که شما را از طریق نحوه تنظیم آن تا ظاهری که باید انجام شود به درستی انجام می دهد. این فیلم ها توسط Mandalay Sports Entertainment تولید شده است ، همان شرکتی که مستند “آخرین رقص” برنده جایزه امی را برای آخرین سال مایکل جوردن با شیکاگو بولز تولید کرد. (سلب مسئولیت: من و Mandalay با هم در حال کار بر روی یک پروژه کاملا غیر مرتبط هستیم.)

این برنامه رایگان است ، اما اشتراک سالانه 19.99 دلار به والدین امکان می دهد تا بیش از یک تیم ، برنامه ، برنامه ریزی تمرین و سایر ویژگی ها را آموزش دهند. اما حتی در نسخه رایگان ، والدین می توانند با استفاده از برنامه هر هفته با یک تمرین تیمی را آموزش دهند. در نسخه های بعدی ، مربیان می توانند با والدین ارتباط برقرار کنند.

برنامه ورزشی جوانان به طرز حیرت انگیزی کمیاب است. GameChanger – که متعلق به کالاهای ورزشی دیک است (آنها آن را در سال 2016 خریداری کردند) – برنامه پیش فرض بسیاری از والدین ورزشکاران جوان است. اما او بیشتر بر ارزیابی و برنامه ریزی بازی تمرکز دارد تا دستورالعمل ها.

شروود و شفنر با تمرکز منحصراً در فوتبال شروع به کار کردند و به عنوان شریک رسمی در آموزش فوتبال جوانان آمریکا ، یک انجمن ورزشی غیر دولتی با 3 میلیون ورزشکار انتخاب شدند. اسکیپ گفت: “ابزاری مانند اینها در همه سطوح تجربیات پشتیبانی می کنند ، برای ایجاد پایه ای محکم برای بازیکنان و مربیان جوان برای اولین بار ، ضمن تقویت تلاش های USYS برای آموزش ، توسعه و توسعه خط لوله توسعه ،” کمک می کند. گیلبرت ، مدیر عامل شرکت فوتبال جوانان ایالات متحده ، در بیانیه ای به CNN Business.

MOJO قصد دارد دهانه برنامه را گسترش دهد تا شامل فوتبال بسکتبال ، بیس بال و پرچم فوتبال و در صورت خرابی برنامه ، ورزشهای مشهور جهانی مانند هاکی روی زمین ، والیبال و کریکت.

این برنامه همچنین مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت. وی اخیراً با هدایت نیک گراف از آلفا ادیسون ونتورس در لس آنجلس ، یک دور 8 میلیون دلاری در سری آ را به دست آورد. تام ورنر از گروه ورزشی فنوی ؛ و اسپنسر راسکوف ، مدیر عامل سابق و بنیانگذار Zillow. از دیگر سرمایه گذاران می توان به سیاتل سیهاوکس راسل ویلسون و ستاره های سابق تیم ملی آمریکا جولی فودی و برندی چستین اشاره کرد.

از نظر این پدر ، MOJO شباهت زیادی به یک نجات غریق برای یک مربی فوتبال غرق شده دارد – کسی که من آن را در ثانیه می گرفتم.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر