یافتن این فیلتر بزرگنمایی گربه سان تقریباً غیرممکن است. از همین رو


قاضی گفت: “آقای پونتون ، من معتقدم شما در تنظیمات ویدئو یک فیلتر روشن دارید.”

بچه گربه اشک آور دهان خود را باز کرد اما چیزی نگفت که چشمهایش از صفحه به عقب و جلو رفتند.

“قاضی می شنوی؟” پونتون در حالی که مانند گربه ای رها شده ظاهر شد ، پرسید.

چند ثانیه بعد گفت: “من اینجا هستم ، زندگی کن ، من گربه نیستم.”

این مبادله که کمتر از یک دقیقه طول کشید تا فیلتر خاموش شد و پونتون شکل انسانی خود را بازیافت ، سه شنبه پس از انتشار در کانال یوتیوب دادگاه ، اینترنت را از سر گرفت. او فراتر از خنده هایی که بینندگان را تحریک ناپذیر می کند ، س questionsالاتی را مطرح می کند که حتی پونتون هم نمی تواند پاسخ دهد: چگونه این اتفاق افتاد؟ و سایر افراد از کجا می توانند این فیلتر گربه شایان ستایش را تهیه کنند؟

چهارشنبه که تلفنی وارد تلفن شد ، پونتون – که به CNN Business گفت در حال حاضر شبیه گربه نیست – توانست جزئیات بیشتری را درباره آنچه اتفاق افتاده ارائه دهد. وی اظهار داشت كه هیچ تصوری از نحوه اعمال فیلتر گربه بر روی صورت او ندارد و در حالی كه منتظر شروع جلسه بود ، چهره وی عادی به نظر می رسید زیرا می توانست آن را از طریق مانیتور رایانه خود ببیند.

وی گفت: “به نوعی ، وقتی به دادگاه احضار شدم ، به طور معجزه آسایی گربه شدم.”

این حدود 42 ثانیه طول کشید تا اینکه به نوعی خاموش شد. این بار ، او گفت ، “به نظر می رسد مثل یک ابدیت”.

در مورد فیلتر گربه ، این یکی از فیلترهای بزرگنمایی نیست که شما می توانید با جستجوی Snap Camera ، برنامه ای که اغلب با زوم استفاده می شود و می تواند فیلترها را اضافه کند (Snap آنها را “لنز” می نامد) ، پیدا کنید. در حین گپ ویدیویی در اطراف یا روی صورت خود باشید. معلوم می شود که این یک فناوری بسیار قدیمی است: برخی خاموش شدن اینترنت منجر شد به چندتایی تصور می شود فیلتر Ponton که به طور اتفاقی مورد استفاده قرار گرفته از ابزاری است که به Live معروف است! Cam Avatar که با نرم افزار وب کم قدیمی دل به نام Dell Webcam Manager استفاده می شود. یک کاربر توییتر حتی منتشر شده که سالها پیش در طی مصاحبه شغلی Skype یک ستاره شناس گربه ای برای آنها اتفاق افتاده است.
می توانید تصویری از گربه را در این راهنمای محصول 2007 دل برای مانیتور کامپیوتر با وب کم داخلی در وب سایت دل مشاهده کنید. “با Live! کاربر Cam Avatar می تواند در حین گپ ویدیویی خود را به عنوان یک ستاره سینما ، دوست مودار یا هر شخصیت متحرک شخصی درآورده ، “مدیر خود را به رخ کشید و افزود که او از” ردیابی چهره هوشمند “برای ردیابی حرکات سر کاربر استفاده می کند” و همگام سازی می کند هر آنچه فوراً گفته می شود “یک ویدیوی YouTube در سال 2010 ایده خوبی از نحوه کارکرد آن در تنظیمات دادگاه غیر مجازی ارائه می دهد.

این منطقی است زیرا منبع فیلتر برای Ponton ، با توجه به اینکه تجهیزاتی که وی در این تماس سرنوشت ساز با Zoom استفاده کرده است ، همانطور که به یاد می آورد ، حدود 10 سال سن داشته است. وی گفت که جلسه را روی دسک تاپ قدیمی دبیر خود در دفتر در Presidio ، تگزاس (نه در مقر خود در مارتا) ، همراه با یک مانیتور Dell که دارای وب کم داخلی است ، برگزار کرد. (او گفت که لپ تاپ او در آن زمان ، برای جلسه ای دیگر ، در جای دیگری استفاده می شود.)

حتما بخوانید:
وام بهسازی و بازسازی مسکن روستایی 200 میلیون تومان بوده است

به گفته وی ، منشی وی از کل وضعیت فیلتر گربه خجالت کشید. وی با بیان رفتارهای کلاسیک گربه سانان با خنده گفت: “او می خواهد زیر تخت پنهان شود.”

امروزه یافتن نرم افزار وب کم دل مشکل است. اما CNN Business در حین گفتگو در مورد افزایش با توماس اسمیت ، مدیرعامل شرکت عکاسی هوش مصنوعی Gado Images و روزنامه نگار فناوری (و به طور خلاصه ، در این مورد گربه) توانست آن را عملی ببیند. هنگامی که اسمیت فهمید که به نظر می رسد فیلتر گربه از طریق نرم افزار وب کم قدیمی دل است ، وی در خانه خود در لافایت ، کالیفرنیا سطل آشغال را حفر کرد و از حدود سال 2009 یک لپ تاپ دل پیدا کرد. سیستم سیستم را پیدا کرد و نرم افزار وب کم دل را که به دنبالش بود پیدا کرد – به گفته خودش با “بچه گربه غمگین” کامل است.

توماس اسمیت فیلتر بچه گربه ها را در مصاحبه با CNN Business نشان داد.
اسمیت ، که در مورد فیلتر برای وب سایت فناوری Debugger می نویسد ، خاطرنشان کرد که طرفداران فیلتر کنجکاو می توانند این نرم افزار را به صورت آنلاین پیدا کرده و در رایانه های خود بارگیری کنند (متاسفم ، کاربران Mac). اسمیت گفت ، اما به نظر نمی رسد که این نرم افزار به شما اجازه می دهد از آواتار مانند یک بچه گربه روی صورت خود برای پخش زنده از طریق وب کم به همان روشی که تصادفاً پونتون انجام داده استفاده کنید. در عوض ، شما می توانید فیلم خود را روی فیلتر بچه گربه ای که در صورت شما ظاهر می شود ضبط کنید یا با به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود با سایر بینندگان ، از فیلتر در یک تماس ویدیویی استفاده کنید (او این کار را در هنگام تماس ما انجام داد).

در مورد پونتون ، او از آن زمان نتوانسته فیلتر گربه را در رایانه خود پیدا کند. وی در طی مصاحبه با CNN Business سعی در جستجوی رایانه دل قدیمی برای یافتن نرم افزار وب کم داشت ، اما تا زمان انجام مصاحبه ، دستگاه جستجو را کامل نکرده بود. وی گفت ، اگر پیدا کند ، قصد دارد دوباره از آن استفاده کند.

حتما بخوانید:
وزیر اقتصاد: زیان 120 هزار میلیارد تومانی خودروسازان در دهه 90
منبع: pezeshk-khabar.ir