گوگل در حال بازسازی مدیریت تیم هوش مصنوعی پس از جدال بحث برانگیز محقق است


این غول فناوری روز پنجشنبه در یک پست وبلاگ گفت که ماریان کرواک ، یک زن سیاه پوست که شش سال معاون این شرکت بوده و در تعدادی از پروژه ها کار می کند ، از جمله Wi-Fi عمومی در راه آهن در هند ، مرکز جدیدی را اداره می کند بر هوش مصنوعی مسئول در تحقیقات Google متمرکز شده است. این اطلاعیه ، که شامل یک مصاحبه ویدیویی با کروک بود ، برجسته دهه ها تجربه فناوری و حق ثبت اختراعات فناوری هایی مانند Voice over IP است.

کروک به جف دین ، ​​رئیس هوش مصنوعی گوگل گزارش خواهد داد. ده تیم بر روی اخلاق ، انصاف و دسترسی به هوش مصنوعی متمرکز شده اند – از جمله تیم هوش مصنوعی اخلاقی که گبرو قبلاً به هدایت آن کمک کرده بود – به او گزارش می دهند.

این حرکت اولین بار توسط بلومبرگ اواخر روز چهارشنبه گزارش شد.
کروک در یک پست وبلاگ به این موضوع اشاره کرد که حوزه هوش مصنوعی اخلاقی چقدر جدید است – فقط در طی چند سال در صفحه رادار بسیاری از محققان هوش مصنوعی بوده است. وی خاطرنشان کرد که در حال حاضر “بسیاری از درگیری ها” در زمین وجود دارد ، مانند تعاریف استاندارد “عدالت” یا “امنیت” ، که می تواند قطبی باشد.
وی گفت: “و آنچه که من دوست دارم انجام دهم این است که مردم گفتگوی دیپلماتیک بیشتری داشته باشند ، شاید بیش از اکنون ، تا بتوانیم واقعاً در این زمینه پیشرفت کنیم.” همچنین این برنامه قصد دارد “ارزیابی اساسی از تمام سیستم های هوش مصنوعی موجود یا در حال حاضر در حال طراحی را انجام دهد و سعی کند جای خالی را کشف کند” و در Google برای کاهش “آسیب احتمالی” کار می کند.
Timnit Gebru ، دانشمند هوش مصنوعی گوگل ، در صحنه TechCrunch Disrupt SF 2018 Day 3 در مرکز Moscone در 7 سپتامبر 2018 در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا سخنرانی کرد.
تا اوایل دسامبر ، زمانی که او ناگهان شرکت را ترک کرد ، گبرو رئیس تیم هوش مصنوعی اخلاقی گوگل بود. وی که پیشگام در مطالعه تعصب و نابرابری در هوش مصنوعی است ، همچنین یکی از معدود کارمندان سیاه پوست در کل شرکت بود (طبق گزارش تنوع سالانه این شرکت در سال 2020 ، 3.7٪ از کارمندان Google سیاه پوست هستند). این محقق همچنین یکی از بنیانگذاران گروه Black in AI است که هدف آن افزایش نمایندگی سیاه پوستان در این زمینه است.
گبرو در ابتدا توییت کرد که به دلیل ایمیلی که اخیراً به لیست نامه های پستی داخلی Google Brain Women و Allies ارسال کرده “بلافاصله اخراج شد”. وی در این ایمیل از عدم تنوع مداوم و ناامیدی شرکت نسبت به روند داخلی مربوط به بررسی یک مقاله تحقیقاتی مشترک تأکید کرد. دین در نامه ای به کارمندان Google Research (که همچنین به صورت عمومی منتشر می کند) گفت که سند مورد نظر مدتها قبل از موعد مقرر برای بررسی داخلی ارسال نشده است و این “مطابق با شرایط انتشار ما نیست”.

در توییت های بعدی ، گبرو توضیح داد که هیچ کس در گوگل صریحاً به او نگفته است که اخراج شده است. در عوض ، وی گفت كه Google تعدادی از شرایط بازگشت خود را برآورده نمی كند و بلافاصله استعفا را پذیرفت ، زیرا معتقد بود كه ایمیل وی منعكس “رفتاری است كه انتظارات مدیر Google را برآورده نمی كند”.

تنش در گروه اخلاقی هوش مصنوعی گوگل در حال ارسال درخواست برای مدیرعامل در حال افزایش است
خروج ناگهانی Gebru موجب خشم بسیاری از کارمندان Google و سایر افراد در صنعت فناوری شده است که ماه ها بعد همچنان به جوش و خروش ادامه می یابد ، که اغلب از طریق پست های احساسی توییتر آشکار می شود. مدیر عامل شرکت Sundar Pichai در یادداشتی به گوگل (برو)کارمندان به زودی پس از رفتن وی از شرکت تحقیق کردند که چه اتفاقی افتاده است.
در اوایل ماه جاری ، دو کارمند گوگل خروج Gebru را ترک کردند و مارگارت میچل ، محقق گوگل که گروه را هدایت می کرد تا اینکه ناگهان Gebru را ترک کرد ، همانطور که در آن زمان به CNN Business تأیید کرد ، در ماه ژانویه به مرخصی اداری رفت.

سخنگوی گوگل در مورد موضع جدید کرواک اظهار نظری نکرد ، به غیر از ذکر CNN Business به پست وبلاگ این شرکت.

Gebru را نمی توان بلافاصله برای اظهار نظر یافت ، اما در یک توییت کردن چهارشنبه شب ، او نوشت که پیام کروک ، یک زن سیاه پوست دیگر ، آن را “گویی همه ما قابل تعویض” هستیم و اقدامات شرکت را پس از ترک آن “فراتر از نور” خواند.

وی نوشت: “من كلمات کافی برای بیان اینكه در حال حاضر چقدر افتضاح است ندارم.”

حتما بخوانید:
بامبل اولین بازی خود را در وال استریت انجام می دهد

یک مقام گوگل آشنا به این وضعیت ، که به دلیل حریم خصوصی خواستار ناشناس ماندن بود ، گفت که آنها و سایر کارمندان در ابتدا از انتصاب کروک از پست بلومبرگ اواخر روز چهارشنبه اطلاع یافتند ، نه از طرف خود گوگل ، اگرچه جلسه روز پنجشنبه این تغییر را تأیید کرد. این مقام گفت که روحیه در گروه اخلاق هوش مصنوعی “بسیار پایین” است.

کارمند گفت: “من واقعاً ناراحت هستم.”
منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme