کنترل ویروس کرونا با آزاد سازی هوا از مواد پزشکی


در آفریقا ، یک شرکت نوپای آمریکایی می گوید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای رساندن لوازم پزشکی به کلینیک های محلی و آزاد سازی تخت های بیمارستانی ، این خطر را کاهش می دهد.

Zipline ، مستقر در سانفرانسیسکو ، از سال 2016 از هواپیماهای بدون سرنشین برای رساندن خون و محصولات پزشکی به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی رواندا استفاده می کند.

Zipline دارای دو مرکز توزیع در رواندا و چهار مرکز در غنا است که برای سرعت بخشیدن به حمل و نقل تجهیزات پزشکی به مناطقی که جاده های نامناسب و کمبود وسایل نقلیه یخچال دار دارند ساخته شده است.

به گفته زیپ لاین ، پزشکان از طریق تلفن های خود محصولات را سفارش می دهند و هواپیماهای بدون سرنشین در عرض 50 مایل ، به طور متوسط ​​30 دقیقه تحویل می دهند. این هواپیماهای بدون سرنشین می توانند بسته هایی به وزن تقریبا 4 کیلوگرم (1.8 کیلوگرم) را حمل کنند و با کمک چتر کاغذی معمولی آنها را در یک مکان خاص روی زمین بیندازند.

Zipline می گوید بیش از 60،000 واحد خون ، داروی حیاتی و واکسن برای سرخک ، فلج اطفال و سایر بیماری ها تحویل داده است. کلر رینودو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Zipline ، توضیح می دهد که این شرکت اکنون با دولتهای رواندا و غنا همکاری می کند تا از تلاش آنها برای پاسخ به ویروس کرونا پشتیبانی کند.

در غنا ، مراکز توزیع Zipline ذخایر تجهیزات حفاظت شخصی اضطراری (EMP) را ذخیره می کنند ، به مقامات بهداشتی اجازه می دهد توزیع آنها را هدایت کنند. وی همچنین تحویل نمونه های آزمایش Covid-19 را از بیمارستان های استان غنا به آزمایشگاه های شهرهای آکرا و کوماسی آغاز کرد.

برج های پرواز برای تلفن های همراه: آیا هواپیماهای بدون سرنشین می توانند در مناطق دور افتاده اینترنت را پوشش دهند؟

Rinaudo به CNN Business گفت: “ما یک دسته از محصولات Covid-19 را ذخیره می کنیم و هر زمان که بلافاصله به آنها احتیاج پیدا کنند ، آنها را به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی تحویل می دهیم.”

حتما بخوانید:
فیس بوک برای تغییر قوانین سیاستمداران

واکسن ها و کیت های آزمایشی در صورت موجود بودن به موجودی Zipline اضافه می شوند.

زیپ لاین می گوید با تحویل تجهیزات پزشکی به کلینیک های محلی ، تخت بیمارستان برای بیماران ویروسی کرونا آزاد می شود زیرا افرادی که سایر بیماری ها را دارند ، می توانند تحت درمان ، مانند انتقال خون ، به خانه نزدیک شوند.

Rinaudo امیدوار است که هواپیماهای بدون سرنشین به زودی بتوانند مستقیماً به نقاط توقف تعیین شده در محله ها و حتی به خانه های مردم برسند.

رینودو گفت: “ناگهان یک نیاز چشمگیر برای گسترش دامنه شبکه بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی نزدیک به محل زندگی مردم وجود دارد.” “شما می توانید این کار را … از طریق خدمات تحویل فوری انجام دهید.”

گسترش به ایالات متحده

به گفته این شرکت ، زیپلاین در سال 2016 راه اندازی شده است و ارزش آن 1.25 میلیارد دلار است و نزدیک به 300 کارمند دارد. گلدمن ساکس (FADXX) در میان سرمایه گذاران آن
در غنا ، یک مجری عملکرد پزشکی نمونه های Covid-19 را برای زایمان تحویل می دهد.

Rinaudo می گوید رهبران بهداشت عمومی جهانی از مراکز توزیع آفریقا در Zipline دیدن کرده اند تا ببینند که این فناوری چگونه می تواند کار کند آمریکا Zipline قصد داشت اواخر امسال در ایالات متحده راه اندازی شود و اکنون امیدوار است که بتواند در آنجا ویروس کرونا نیز کمک کند.

دسترسی به داروهای تخصصی برای بیماران فاقد ویروس کرونا می تواند مشکل ساز شود جوامع روستایی در ایالات متحده Zipline امیدوار است که با توزیع محصولاتی که در غیر این صورت فقط در بیمارستان ها در دسترس است ، می تواند از بیماران و تخت های رایگان محافظت کند ، دقیقاً مانند آفریقا.

حتما بخوانید:
مشاوره کنکور سراسری

همچنین می تواند کیت های آزمایش ، PPE و واکسن ها را پس از در دسترس بودن توزیع کند.

چگونه فناوری به رشد مزارع آفریقا کمک می کند

Rinaudo توضیح می دهد که Zipline بیش از یک سال است که با اداره هواپیمایی فدرال همکاری می کند تا گواهی پرواز هواپیماها در حریم هوایی تجاری ایالات متحده را بدست آورد.

این شرکت در حال حاضر دارای دو مرکز توزیع در کالیفرنیا است که از آنها به عنوان تجهیزات آزمایشی استفاده می کند و به محض تایید هواپیمای آن می توانند تحویل کالا را آغاز کنند.

رینودو گفت: “خبر خوب این است که فناوری هایی از این دست در دسترس هستند.” “ایالات متحده عقب است و Covid-19 فرصت خوبی برای ما خواهد بود تا به آینده قدم بگذاریم و زیرساخت های قرن 21 را شروع کنیم.”


منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme