کرم پودر – خرید جدیدترین کرم پودر با بهترین قیمت

کرم پودر بورژوا مدل «هلتی میکس» (Healty Mix) از پوشانندگی بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر است تمام عیوب پوستتان را پوشش دهد. این کرم پودر (Foundation) محصولی متفاوت از کمپانی الارو است که با نام آنتی ایج (Anti Age) روانه بازار جهانی شده است. ساختار سبک و قدرت پوشانندگی بالای کرم پودر این لِی (INLAY) سبب شده تا این محصول به عنوان محصولی پرطرفدار و بینظیر شناخته شود. کرم پودر ۱ ۲ ۳ perfect از پرفروشترینهای برند بورژوا است که علاوه بر موارد گفته شده دارای ماندگاری ۱۶ساعته، پوشش نرم و سبک و SPF10 است. پوست صورت حتی اگر بدون جوش و ناهمواری هم باشد ممکن است در بعضی قسمتها به دلیل در معرض آفتاب قرار گرفتن و یا داشتن جوشهای سرسیاه تیرهتر از سایر نقاط به نظر برسد، به همین دلیل یکنواخت کردن پوست اهمیت ویژهای در زیبایی صورت دارد.

در فرمولاسیون بهترین کرم پودر چلنج، از نانو رنگدانه های کپسولهشده بسیار سبک استفاده شده که منافذ پوست را نمیبندد، مانع از تنفس طبیعی پوست نمیشود و ضمن داشتن پوشش خوب، جذب پوست میشود. کرم پودر کالاس، با ترکیب ابریشمی سبک، بالاترین کیفیت پوششی را داشته و رنگدانه های طبیعی که در ترکیبات آن به کار رفته است، پوستی صاف و شفاف به ارمغان می آورد؛ همچنین این محصول، با داشتن SPF15، باعث محافظت پوست از اشعه های مضر آفتاب می کرم پودر روزت گردد.

کرم پودر لورینت حاوی عصاره سلولهای بنیادی سیب و همچنین پوشش دهی فوق العاده بالا می باشد که این پوشش پرتوهای نور با زوایای مختلف را منحرف نموده و چروک ها را ملایم جلوه می دهد و پایه آرایشی سحرآمیزی را برای ساعت ها فراهم می نماید.این کرم پودر حاوی موادی به نام فیلترهای ضد اشعه UV می باشند که اشعه های مضر فرابنفش خورشیدی را از طریق جذب نور و انعکاس آن تضعیف کرده و مانع از آسیب رساندن آن به پوست می گردد. عصارهی سیب موجود در این محصول به پوست طراوت داده و همچنین، از زردآلو برای شفاف کردن پوست استفاده کرده و در نهایت طالبی، حکم آبرسان پوست را برایتان ایفا میکند.

حتما بخوانید:
رای متحدان اصلی آمازون در حال نزدیک شدن است ، اما جنگ ممکن است تازه آغاز شود

اگر دارای پوست چرب هستید، جلوه مات این کرم پودر باعث حذف براقی پوست میگردد. کرم پودر های آرایشی با کیفیت عالی و قیمت مناسب تنها در فروشگاه اینترنتی قشم اینورا. قیمت کرم پودرهای لورال در حالی که با کیفیت هستند، بسیار مناسب و اقتصادی میباشد. این کرم پودر برای پوستهای چرب مناسب است و چربی پوست را کنترل و از براق شدن پوست جلوگیری میکند. مهم نیست پوست شما خشک، چرب یا مستعد آکنه باشد، این محصول انواع مختلفی داشته که توسط برندهای معتبر و با کیفیت قابل قبولی تولید و عرضه میشود.