کرم مرطوب کننده شیر گاو ایمیجز ❤️

همچنین برای پوستهایی که به لحاظ ژنتیکی چرب هستند، کرمهای مرطوب کننده فاقد چربی بهترین گزینه محسوب میشوند. همچنین وجود SPF موجود در این آنها، از اشعههای مضر نور خورشید جلوگیری میکند. جلوگیری می کنند. همچنین این ترکیبات با ایجاد یک لایه محافظ مانع از دست رفتن رطوبت پوست می کرم مرطوب کننده کیو وی 500 گرم شوند.

نرم کننده ها با پر کردن فضای بین سلول های لایه شاخی پوست موجب صافی و نرمی پوست می شوند. آب موجود در کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده چون نمی توانند به لایه های زیرین پوست نفوذ کنند در نتیجه به تنهایی قادر به مرطوب کردن پوست نمی باشند و وظیفه اصلی آب در این محصولات پخش کردن مواد تشکیل دهنده کرم پصورت نازک بر روی پوست است و خود آب سپس از سطح پوست تبخیر می شود. کرمهای مرطوب کننده فقط خاص خانمها نیستند، امروزه مدلهای متنوعی از این محصول از برندهای داخلی و خارجی در بازار در دسترس هستند که علاوه بر خانمها، آقایان هم میتوانند از مدلهای مختلف آن استفاده کنند.

در اغلب این محصولات، از روغنهای گیاهی نیز استفاده شده که میتوانند بصورت مشخص، نیازهای پوست را تامین کنند. همان طور که پیشتر نیز به شما گفتیم، در مرحله اول شما باید جنس پوست صورت خود را مشخص کنید تا بتوانید از محصولات مناسب برای پوست صورت خود استفاده کنید. نیوا کرم های مرطوب کننده مختلفی داره که با توجه به سلیغه و بودجه خودتون میتونید ازشون استفاده کنید اما یکی از محبوب ترین کرم های مرطوب کننده نیوا که مرطوب کننده بسیار قوی هست کرم مرطوب کننه سافت نیوآست.این کرم توی حجم 200 و 300 میل و همین طور بسته بندی تیوپی و قوطی شکل تولید میشه.این کرم رو میتونید به عنوان مرطوب کننده دست و صورت استفاده بکنید.

حتما بخوانید:
Webex سیسکو ویژگی های جدیدی مانند حذف نویز و رونویسی را اضافه می کند

این محصولات در بستهبندیهای کاسهای، تیوپی و پمپی به فروش میرسند. کرم مرطوب کننده تیوپی کیو وی حاوی گلیسیرین، محصولی با کیفیت مناسب برای پوستهای حساس و بسیار خشک است. این کرم مرطوب کننده ویژه پوستهای دارای آکنه یا مستعد آن است. این محصولات هر کدام در کنار مرطوب کنندگی و آبرسانی، خواصی چون ضد جوش و آکنه بودن یا رساندن مواد مغذی به پوست را پیشنهاد میدهند. کرم مرطوب کننده آکنه سلوشن مای فارما، ضمن تنظیم سبوم پوست، باعث آبرسانی عمیق به پوست میشود. کرم مرطوب کننده مردانه مای با بهره گیری از عصاره جین سینگ و شیرین بیان، ضمن آبرسانی موثر به پوست، خستگی آن را رفع کرده و به پوست انرژی میبخشد.