کارمندان شرکت مادر Google Alphabet از این شرکت برای جلوگیری از آزار و اذیت در محل کار بیشتر استفاده می کنند


نامه ای سرگشاده خطاب به گوگل (برو) و مدیر عامل Alphabet ، Sundar Pichai ، که روز جمعه به صورت آنلاین ارسال شد ، دو درخواست را مطرح كرد: این شركت متوقف كردن كارهایی است كه سایر كارمندان را مورد آزار و اذیت قرار داده اند ، هر كس را مدیریت كرده و شركت را به هر كسی كه مورد آزار و اذیت قرار گرفته است منتقل كند. از بعد از ظهر جمعه ، به نظر می رسد بیش از 1000 امضا کرده است کارمندان شرکت

در این نامه آمده است: “کارگران با حروف الفبا سزاوار حق کار در محیطی عاری از سو of استفاده کنندگان خود هستند.” “الفبا باید اولویت را به ایمنی کارگران خود بدهد ، و اولویت را به نگرانی های معلولان بدهد.”

Andrew Gainer-Dewar ، یک مهندس نرم افزار در گوگل و یکی از اعضا و سخنگوی اتحادیه کارگران الفبا ، یک سازمان محلی کارگری که در ژانویه تاسیس شد و بدون تصویب فدرال تشکیل شد ، گفت که این نامه توسط گروهی از کارمندان گوگل نوشته و توزیع شده است.

سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت كه این شركت “كاملاً از اهمیت این موضوع آگاه است” و اینكه برای حمایت و محافظت از كاركنان گزارش دهنده نگرانی ها ، تحقیق در مورد این گزارش ها و اقدام علیه “ادعاهای مستند” تلاش می كند.

در بیانیه افزود: “ما در روند کلی خود ، از جمله نحوه رسیدگی و بررسی نگرانی های کارمندان و معرفی برنامه های مراقبت جدید برای کارکنانی که نگرانی ها را گزارش کرده اند ، پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

چگونه خروج یک کارمند گوگل و صنعت هوش مصنوعی را لرزاند
این نامه یک روز پس از بیانیه آمی نیتفلد ، مهندس نرم افزار سابق گوگل ، ارسال شد برای نیویورک تایمز در مورد تجربه آزار و اذیت در شرکتی که وی گفت مردی که مسئول کارهای روزمره او بود ، بارها او را “زیبا” و “باشکوه” صدا می کرد ، حتی اگر او التماس می کرد که دست از این کار بردارد. نیتفلد ، که بین سالهای 2015 تا 2018 در گوگل کار می کرد ، می نویسد که به مدت سه ماه پس از شکایت به اداره منابع انسانی گوگل در مورد این رفتار ، او باید به ملاقات یک به یک مرد ادامه دهد و در کنار او بنشیند. او به نشستن در کنار نیتفلد ادامه داد پس از تحقیقات داخلی تأیید کرد که خط مشی شرکت را نقض کرده است ، او نوشت.
گینر-دوار گفت که این نامه روز جمعه ارسال شده است در پاسخ به تجربه نیتفلد و همچنین اقدامات دیگری است که این شرکت در گذشته هنگام مواجهه با ادعاهای آزار و اذیت جنسی انجام داده است. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، تحقیقی در نیویورک تایمز با جزئیات توضیح داد که چگونه این شرکت از سه مدیر متهم به سو sexual رفتار جنسی در دهه گذشته دفاع کرده است.

اگر این شرکت در داخل تشخیص دهد که یکی از کارکنان وی مزاحم دیگری بوده است ، گینر-دوار گفت ، با جلوگیری از حمله مهاجم از مدیریت دیگران و انتقال آنها به تیم دیگر ، “بسیار منطقی به نظر می رسد.”

حتما بخوانید:
هک Massive SolarWinds با هشدار زیاد تجارت بزرگی دارد


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید