[ad_1]

Northwell Health ، یک سیستم مراقبت های بهداشتی در نیویورک ، در حال گسترش برنامه ای برای تجهیز اتاق های بیماران ویروس کرونا به نمایشگرهای اکو شوهای آمازون ، دستگاه های تماس تصویری دو طرفه است که به ارائه دهندگان امکان می دهد تا در بیماران ویدئوها را به جای مراجعه حضوری ثبت نام کنند. این ابزار به کاهش در معرض تامین کنندگان ویروس کمک می کند. این امر همچنین می تواند استفاده از تجهیزات محافظتی شخصی حیاتی را در زمانی کاهش دهد که ذخایر ملی تجهیزات حفاظتی تا حد زیادی تخلیه می شوند.
ابزار چت تصویری فقط یکی از برنامه های کاربردی مراقبت های بهداشتی است که در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا ظهور کرده یا رشد کرده است. دولت ترامپ مزایای telehealth را برای بیماران Medicare گسترش داده است. سیب (AAPL) و گوگل (GOOGL) کار بر روی یک طرح بلند پروازانه برای استفاده از فن آوری های آنها برای نظارت بر شیوع ویروس کرونا ، یک گام اساسی در مهار گسترش بیماری همه گیر محسوب می شود.
بیمارستان های دیگر نیز برنامه های مشابهی را برای ابزارهای تماس تصویری پیدا کرده اند. لی شوام ، معاون رئیس جمهور در مراقبت های مجازی از والدین ماس ژنرال ، Partners HealthCare ، ماه گذشته گفت ، کارکنان بهداشتی در بیمارستان عمومی ماساچوست برای ایجاد پورتال های موقت تصویری برای برقراری ارتباط با بیماران در اتاق های جدا شده ، یک iPad را به ستون IV متصل کردند.

آل کالیگوریوری ، مدیر ارشد اطلاعات بالینی ساحل شمالی ، گفت: در بیمارستان دانشگاه لانگ شور در لانگ آیلند ، یک مرکز درمانی Northwell با فناوری مبتنی بر فناوری ، دستگاه های تماس تصویری به پزشکان کمک می کنند تا “با بیماران خود در تماس باشند”.

کالیگوریوری گفت: “ما می توانیم با آنها ارتباط برقرار کنیم ، می توانیم به س questionsالات پاسخ دهیم ، می توانیم ترافیک پا در اتاق را کاهش دهیم و در معرض دید کارکنان را به حداقل برسانیم و استفاده از (تجهیزات محافظت شخصی) را به مرور کاهش دهیم.”

بیماران ویروس کرونا ویروس هایی دارند – مجهز به صفحه نمایش ، دوربین جلو و میکروفون – روی اتاق خواب در اتاق بیمارستان خود نشسته اند. هنگامی که پزشکان یا سایر ارائه دهندگان می خواهند صحبت کنند ، می توانند از طریق دستگاه خود به اتاق دیگری “سقوط” کنند و به آنها امکان می دهد تا بر روی صفحه بیمار ظاهر شوند.

این ابزار نیازی به فشار دکمه ها یا تعامل بیماران با سایر دستگاهها به غیر از نگاه کردن به دوربین و پاسخگویی ندارد ، چیزی که بیمارستان هنگام فکر کردن در مورد آنچه برای بسیاری از بیماران مناسب است ، در نظر می گیرد. و بیماران ضعیف.

یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی در بیمارستان دانشگاه North Shore از Echo Show برای برقراری ارتباط با بیمار مبتلا به ویروس ویروس استفاده می کند.
فعل و انفعالات جسمی شخصی بین ارائه دهندگان و بیماران هنوز برای معاینات و درمان ها لازم است. اما کالیگوریوری گفت که این ابزار به انواع دیگر مبادله کمک می کند ، مانند س askingال از بیماران در مورد سابقه سلامتی یا احساس آنها پس از دریافت دارو. کاليگوريوري گفت كه بيمارستان دستگاه ها را به گونه اي پيكر بندي كرده است كه با دستورالعمل هاي فدرال تله بهداشت در مورد حريم خصوصي و حفاظت از داده ها مطابقت داشته باشد.

در حالی که بیمارستان دانشگاه North Shore اولین کسی بود که این فناوری را آزمایش کرد ، در هفته های اخیر Northwell دارای بیش از 2800 دستگاه در بیش از ده مورد از امکانات خود است و قصد دارد استفاده بیشتر از این فناوری را بیشتر گسترش دهد.

برخی از دستگاه ها توسط آمازون (AMZN) به عنوان بخشی از کمک مالی بیشتر 5 میلیون دلاری دستگاه ها به بیمارستان ها ، مدارس و سازمان های دیگر. کالیگوریوری گفت ، اکو شوهای اضافی از سیستم بیمارستان خریداری شده است زیرا استفاده از این فناوری را گسترش می دهد.
قبل از حمله ویروس کرونا ، نورتول با آمازون برای دریافت اطلاعات بیمار از طریق دستگاه های الکسا در خانه هایشان همکاری مشترک داشته است.

کالیگوریوری گفت: بیماران به فناوری تصویری پاسخ مثبت داده اند ، به ویژه در زمانی که بیشتر بیماران ویروس کرونا مجاز به بازدید کننده نیستند. و او گفت که بیمارستان از قبل در حال بررسی راه هایی برای ادامه استفاده از این فناوری حتی پس از شیوع ویروس کرونا بوده است.

کالیگوریوری گفت: “زیبایی این امر در اطراف این ارتباط انسانی است.” “(بیماران) در اتاق با عدم اطمینان از آینده دراز می کشند. فقط داشتن توانایی دیدن چهره پزشکان ، این تعامل را دارد. من فکر می کنم که این یکی از مهمترین مزایا است.”

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر