چهار کار جدید که می توانید با Google Maps انجام دهید

[ad_1]

در اینجا آخرین به روزرسانی های Google Maps وجود دارد:

  • خوراک جامعه در پیوست: با استفاده از این ویژگی جدید ، کاربران Google Maps به افرادی که متخصصان محلی را دنبال می کنند به جدیدترین بررسی ها ، عکس ها و پست های اضافه شده به Maps دسترسی خواهند داشت. این مثل Yelp (YELP) – اما مستقیماً در برنامه موجود خواهد بود.
  • نقشه ها و پیام های جستجو: شرکت های تأیید شده می توانند مستقیماً از طریق برنامه به مشتریان پیام دهند و به جستجوگران اجازه می دهند با این تجارت ارتباط برقرار کرده و س askال کنند. پیام های مشتری در بخش پیام های تجاری در بخش به روز رسانی برنامه ظاهر می شود.
  • داده های عملکرد تجاری: این به روزرسانی متمرکز بر کسب و کار ، با اندازه گیری تعداد مشارکت های مشتری که توسط Maps و Search آغاز شده است ، عملکرد یک شرکت را ردیابی می کند. این سیستم اطلاعاتی درباره عملکرد مشاغل و مشارکت مشتری در Google را ارائه می دهد.
  • تصاویر نمای خیابان که توسط کاربران اضافه شده است: کاربران Google Maps می توانند تصاویر نمای خیابان خود را از تلفن های خود ارسال کنند. به طور خاص ، افراد می توانند این کار را با ضبط یک سری تصاویر مرتبط هنگام حرکت در خیابان یا مسیر انجام دهند. پس از ضبط و انتشار این فریم ها ، Google بطور خودکار تصاویر را چرخانده ، موقعیت یابی و ترکیب می کند.
سال خوبی برای به روزرسانی برنامه بود ، که در سال 2005 راه اندازی شد. در ماه سپتامبر ، Google Maps ویژگی ای را نشان داد که چراغ راهنمایی در تعدادی از شهرهای ایالات متحده را نشان می دهد.

با ویژگی های اجتماعی جدیدی که گوگل در این ماه معرفی کرد ، رقابت Yelp با Google Maps از همیشه بیشتر است. و Yelp به خوبی آشنا است. در ماه مارس ، این شرکت شکایات طولانی مدت خود را در مورد گوگل در جلسه استماع در کمیته فرعی ضد انحصاری سنا به اشتراک گذاشت.

گوگل (برو) با ادعای ضد انحصاری دولت که ارتباطی به نقشه ندارد ، روبرو می شود. این مرکز بر دو حوزه اصلی تمرکز دارد. اولین تمرکز تصمیم این شرکت برای جستجوی گوگل به طور پیش فرض برای اندروید ، سیستم عامل تلفن همراه آن و محبوب ترین در جهان است که توزیع آن هم بر روی تلفن های خود و هم در تلفن های ساخته شده توسط برخی دیگر از تولید کنندگان است. دومین حوزه تمرکز قراردادهای Google با است سیب (AAPL)، سامسونگ (SSNLF) و سایر تولیدکنندگان دستگاه که به طور پیش فرض جستجوی Google را در تلفن های خود انجام می دهند.

– برایان فونگ از CNN در این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakit