[ad_1]

این شرکت روز جمعه اسناد خود را برای ارائه اولیه عرضه كرد ، به طور بالقوه آن را برای اولین بار در وال استریت تنظیم كرد در زمانی كه برنامه های همسریابی برای افراد تنها در طی همه گیر شدن به خط نجات تبدیل شده است.

این شرکت گزارش داد که از 29 ژانویه تا 30 سپتامبر سال گذشته 376.6 میلیون دلار درآمد کسب کرده است. در مدت مشابه ، این شرکت ضرر خالص 84.1 میلیون دلاری را گزارش کرده است.

بامبل در سال 2014 توسط ویتنی ولف هرد تاسیس شد که کار خود را در Tinder آغاز کرد. او در ابتدا ایجاد یک شبکه اجتماعی متمرکز بر زنان قبل از رفتن به مفهوم یک برنامه دوست یابی متمرکز بر زنان بود. بامبل به زنانی که برای انجام اولین حرکت به دنبال مسابقات دگرجنسگرایانه هستند ، نیاز دارد ، با این ایده که این ویژگی به زنان امکان می دهد انتخاب های خود را انجام دهند. این اتفاق افتاد: بامبل ، واقع در آستین ، به یک نام خانوادگی تبدیل شده است و اکنون شامل سرویس های قدیمی از جمله شبکه های حرفه ای (Bumble Bizz) و ایجاد دوستان جدید (Bumble BFF) است.

طبق اسناد IPO ، امپراتوری همسریابی بامبل در پایان ماه سپتامبر ماهانه 42.1 میلیون کاربر فعال در ماه گزارش داده است.

او از Tinder شکایت کرد ، Bumble را تأسیس کرد و اکنون در سن 30 سالگی مدیر عامل یک امپراتوری همسریابی 3 میلیارد دلاری است

ولف هرد در نامه ای به همراه اسناد IPO نوشت: “ما به فرصت بزرگی كه برای سالم تر و عادلانه تر شدن دوستانه در سراسر جهان متعهد هستیم ، نه تنها برای زنان بلكه برای هر دو جنس.”

بامبل آماده است تا با پاشنه سایر IPO های موفق فناوری ، در معرض دید عموم قرار گیرد. Airbnb و DoorDash در اولین معرفی خود در بازارهای عمومی افزایش یافته اند و این نشان دهنده علاقه شدید سرمایه گذاران است.

برخلاف بسیاری از شرکت های فناوری دیگر ، بیشتر اعضای هیئت مدیره بامبل را زنان تشکیل می دهند. در سن 31 سالگی ، ولف هرد به یکی از جوانترین مدیران عامل زن در حوزه فناوری تبدیل خواهد شد که شرکت خود را به صورت علنی ارائه می دهد. کاترینا لیک ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Stitch Fix ، جوانترین مدیرعامل زن در فناوری بود که در سال 2017 در سن 34 سالگی این کار را انجام داد.

شرکت سرمایه گذاری بلک استون اکثریت سهام شرکت مادر بامبل – که آن زمان MagicLab نامیده می شد ، اما از آن زمان به Bumble تغییر نام داده است – از میلیاردر روسی ، آندری آندریف در سال 2019 خریداری کرد. این شرکت مادر همچنین شامل Badoo ، سرویس محبوب دوست یابی دیجیتال در خارج از ایالات متحده است که توسط Andreev در سال 2006 تاسیس شد. .

آندریف از ابتدای Bumble شریک Wolfe Herd بوده است. به عنوان بخشی از معامله ، آندریف سهام خود را فروخت و از تجارت کنار رفت. ولف هرد سکان هدایت آن را به دست گرفت. معامله با بلک استون ، بامبل ، شرکت مادر را 3 میلیارد دلار تخمین می زند.

فضای دوستیابی آنلاین شلوغ است و برنامه های رقیب مانند Tinder ، Hinge ، Match و OKCupid ، همه متعلق به گروه Match هستند. اما ولف هرد در تلاش است تا شرکت خود را جدا کند ، از فشار و مسدود کردن علنی کاربر زن ستیزی تا ممنوعیت عکس اسلحه و برچسب گذاری تصاویر ناپسند ارسال شده از طریق پیام های مستقیم در برنامه خود. او همچنین از پروفایل خود برای کاهش وزن در مورد مسائل مربوط به زنان و دنیای دیجیتال استفاده می کند. در سال 2019 ، او و بامبل با موفقیت از قانونی جدید در تگزاس حمایت کردند که آزار و اذیت جنسی دیجیتال را ممنوع می کند.

ولف هرد در نامه ای خطاب به سرمایه گذاران نوشت: “چشم انداز بلند مدت ما این است که بستری برای ملاقات با افراد جدید باشیم ، مهم نیست که به دنبال چه چیزی باشید ، صرف نظر از اینکه در چه مرحله ای از زندگی یا وضعیت قرار داشته باشید.” “ما این کار را با فناوری نوآورانه خود انجام خواهیم داد – و با حمایت از برابری ، هم از طریق قانونگذاری و هم از طریق قدرت برند معتمد خود.”

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر