پارلر از آمازون به دلیل خاتمه خدمات خود شکایت کرده استدرخواست تجدیدنظر خواستار صدور قرار موقت دادگاه فدرال (TRO) علیه آمازون (AMZN) و راه حل خدمات وب آمازون را “ضربه مرگ” به پارلر خواند.

در این شکایت آمده است: “بدون AWS Parler کامل است زیرا هیچ راهی برای آنلاین شدن وجود ندارد.” “و به تأخیر انداختن تحویل این TRO حتی یک روزه نیز به عنوان رئیس جمهور ترامپ و دیگران به سمت سیستم عامل های دیگر می تواند برای پارلر صدایی مهلک به نظر برسد.”

در دادخواست پارلر ادعا شده است که آمازون به طور غیرقانونی سعی در محدود کردن رقابت با حذف یک بازیکن از بازار داشته است.

وی همچنین ادعا می کند که آمازون با اعلام نکردن اخطار 30 روزه خاتمه به پارلر ، قرارداد خود را با پارلر نقض کرده است – و این اقدامات مانع از رابطه پارلر با کاربران فعلی و آینده است.

آمازون وب سرویس در نامه ای که روز شنبه از CNN Business به مدیرعامل Parler امی پیكوف دریافت كرد ، اظهار داشت كه در هفته های اخیر 98 نمونه از “انتشاراتی كه به وضوح خشونت را تشویق و تحریک می كنند” در اختیار پارلر قرار داده است. این نامه شامل تصاویر چند نمونه است.

AWS گزارش داد: “ما در وب سایت شما شاهد افزایش مداوم این محتوای خشونت آمیز هستیم که شرایط ما را نقض می کند.” “روشن است که پارلر روند مطلوبی برای انطباق با شرایط استفاده از AWS ندارد.”

آمازون بلافاصله به درخواست نظر در مورد این پرونده پاسخ نداد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
قیمت سکه ایران امروز 23 1401 آبان است

دیدگاهتان را بنویسید