نماینده فروش کرم ضد لک و روشن کننده سینره

چقدر برای یک ناهار یا غذای عالی هزینه میکنید؟ همچنین بسیار مهم است کرمی که مصرف میکنید متناسب با پوست شما تولید شده باشد. کرمی که میتواند لایه محافظتی کاملی برای همه افراد در تمامی روزهای سال، بهخصوص هنگامی که در معرض نور شدید قرار دارند، ایجاد کند. وجود هیدروکینون در این کرمها کاهش لکههای سیاه و قهوهای و کک و مک را که در اثر قرارگرفتن در برابر نور خورشید ایجاد شده است، تضمین میکند. بافت این محصول سبک است و با فاکتور حفاظتی ۳۰ و حفاظت در برابر هر دو نوع اشعه UVA و UVB یکی از بهترین محصولات مراقبت پوستی محسوب میشود.

دوره درمان حداقل شش هفته تا دو ماه میباشد و برای دوره اول یک کرم جوابگو خواهد بود تا نتیجه بعد از استفاده برای شما مشخص شود. مقدار دو بند انگشت از کرم ضدآفتاب را ۱۵ دقیقه قبل از قرارگرفتن در معرض خورشید روی پوست خود بمالید. این کرم کاملا گیاهی می باشد. باسلام من دارم از محصول روشن کنندتون استفاده می کنم و راضیم ولی منافذ پوستم یه کم باز شده به نظرتون باید چیکار کنم . با سلام کاربر گرامی، با توجه به توجه به توصیه های مصرف شرکت تولید کننده این کرم برای کل نواحی صورت و گردن به جز دور چشم ، قابل استفاده می باشد.

درمان لک های پوستی در قالب کرم ضد لک یا کرم روشن کننده پوست بر حسب نوع و درجه تیرگی لک متفاوت می باشد و باید در انتخاب کرم ضدلک و یا کرم روشن کننده پوست به مدت زمان ایجاد شدن لک و درجه تیرگی لک دقت داشته باشید. همچنین یکی از عوامل مهمی که باعث ایجاد چینوچروک و ایجاد ککومک روی پوست است، نور آفتاب و اشعه فرابنفش خورشید شناخته شده.

حتما بخوانید:
معرفی 10 خودروی اسپرت کوچک با موتورهای پر قدرت - بخش اول

حال در میان انبوهی از کرمهای مختلف قصد داریم در پاسخ به این سوال که بهترین کرم ضد لک صورت چیست؟ کرم ضدآفتاب و ضد لک اس پی اف ۳۰ لافارر چیست و چه کاربردی دارد؟ یکی از محصولات مراقبت پوستی پرتقاضا کرم ضدآفتاب و ضد لک اس پی اف کرم ضد لک گیاهی تضمینی ۳۰ لافارر است. دقت داشته باشید که تمام قسمتهای برجسته پوست که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند بهخوبی با کرم پوشانده شوند.