[ad_1]

برنامه محبوب ویدیوی کوتاه فرم پس از تنظیم کننده ها دیگر در دستگاه های تلفن همراه در کشور موجود نیست صادر شده یک دستور اواخر روز پنجشنبه برای مسدود کردن “فوراً” دسترسی به آن.

مقامات مخابراتی پاکستان اعلام کردند پس از درخواست دادگاه استانی پیشاور برای حذف سکو ، TikTok را ممنوع کرده است.

طبق یک حکم دادگاه ، قضات ادعا می کنند که این برنامه “برای جوانان” مضر است پاکستان. آنها همچنین ادعا می کنند که “فیلم ها در حال بارگذاری هستند [were] برخلاف هنجارها و ارزشهای تعیین شده “کشور.

این سکوی برای اولین بار در اکتبر سال گذشته مسدود شد که مقامات مخابراتی آن را به میزبانی محتوای “غیراخلاقی” و “ناشایست” متهم کردند.

پس از هشدار برای نظم دادن به خانه در طول تابستان ، مقامات گفتند TikTok راهی رضایت بخش برای جلوگیری از محتوای توهین آمیز ایجاد نکرده است.

این تصمیم بعداً لغو شد ، زیرا برنامه ، متعلق به غول فناوری چینی ByteDance ، قول تعدیل محتوای مطابق با قوانین محلی را داد.

از آن زمان سوالات درباره آینده این شرکت در پاکستان بار دیگر مطرح شد.

به گفته سارا علی خان ، نماینده قانونی یکی از ساکنان محلی پیشاور که دادخواست را تقدیم کرده است ، نمایندگان اداره ارتباطات پاکستان روز پنجشنبه به دادگاه گفتند که TikTok هنوز نشان نداده است که می تواند به قول خود برای اقدام علیه برخی مطالب وفا کند. دادگاه را به بررسی ممنوعیت سوق داد. خان به CNN Business گفت که در جریان دادرسی در دادگاه حضور داشته است.

TikTok بلافاصله به درخواست نظر روز جمعه پاسخ نداد. اما او قبلاً گفت كه “از محافظت پایدار برای حفظ یك بستر امن و دوستانه” برخوردار است و “همچنان قادر خواهد بود كه صدای پاکستانی و خلاقیت را در یك محیط امن فراهم سازد.”
اخیراً ، شبکه اجتماعی با موانع زیادی در سراسر جهان روبرو شده است. در ماه ژانویه ، این کشور مجبور به اخراج کارگران در هند شد ، زیرا این کشور ممنوعیت ماهانه خود را در سیستم عامل دو برابر کرد.

در آن زمان ، TikTok اظهار داشت كه “در مورد چگونگی و زمان بازیابی برنامه های ما راهنمایی مشخصی در هند دریافت نكرده است و” چاره ای جز كاهش نیروی كار ندارد “.

– میشل توه در این گزارش همکاری داشته است.[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر