معرفی بهترین روش های لینک بیلدینگ و دریافت بک لینک – کجارو

یعنی اگر فعالیت وب سایت شما در زمینه پوشاک است، بک لینک گرفته شده از وب سایت دیگری با زمینه کاری پوشاک و یا صفحات محتوایی با این مفهوم، بیشترین ارزش را دارد. در مقابل اگر شما از وب سایتی با زمینه کاری غذا بک لینگ بگیرید، ارزش چندانی نخواهد داشت. دقت کنید که در کنار همه مزایای بیان شده برای یک بک لینک با کیفیت، بک لینک هایی از جنس موارد بیان شده در زیر، با احتمال بالای 90 درصد منجر به دریافت پنالتی و جریمه شدن از ظرف موتور جستجو می شود. باید دقت کرد که بالا بودن ارزش یک دامنه تضمینی بر بالا بودن ارزش صفحه ای از آن، که شما قصد دریافت بک لینک از آن را دارید، نیست. دقت کنید که ترافیک بالای یک صفحه به تنهایی معیار مناسبی برای سنجش کیفیت بک لینک نیست. اگر مایل هستید کمی کار اضافی را وارد کنید ، می توانید این مرحله را به یک مرحله افزایش دهید. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما لوله کشی هست و شما از دو سایت مختلف بک لینک دارید به طوری که سایت اول داری کسب و کار پرورش گل و گیاه و سایت دوم دارای کسب و کار فروش پکیج می باشد ، در این حالت ارزش لینکی که از سایت فروش پکیج به شما داده شده خیلی بیشتر از اولی می باشد.

همچنین گوگل امکاناتی را در نقشه خود قرار داده است که نزدیک ترین کسب و کار ها را براساس موقعیت جستجو کننده نشان می دهد. امکانات پیشرفته این دو سایت رایگان نیستند، اما با خرید اشتراک، اطلاعات بسیار جامعی را در مورد لینکهای سایت خود کسب خواهید کرد. با این شیوه اگر نقصی در نوع نگارش مقالات از دید شما عزیزان وجود داشته باشه، ما رو در تنظیم مقالات بعدی کمک می کند. شما هم اگر برای محتوای سایت خود از ویدئو استفاده میکنید حتماً آن ویدئو ها را در سایت هایی که امکان به اشتراک گذاشتن ویدئو وجود دارد منتشر کنید تا بازدیدکنندگان و خریداران بیشتری برای سایت و محصول خود جذب کنید . این الگوریتم خاصیت کتابخوانی دارد کیفیت محتوا بسیار براش مهم است و کیفیت محتوای سایت رو در نظر میگیرد و اگر متن یا محتوایی کپی باشد سریعا این الگوریتم متن را شناسایی و ایندکس نخواهد کرد.

حتما بخوانید:
مواد تشکیل دهنده شیاف ماریانا - فروشگاه اینترنتی کالا مال

لطفا نظرات و تجربه های خود رو با ما و مخاطبان به اشتراک بگذارید. در عوض بک لینک هایی با اعتبار مبدا پایین، حتی منجر به افت ارزش وب سایت شما در موتورهای جستجو می شود. لذا ارتباط محلی و ارتباط موضوعی مبدا بک لینک، دوشادوش همدیگر برای کیفیت آن موثر هستند. ایده اصلی هرمِ ارتباط موضوعی بسیار ساده است. این محاسبات بسیار بزرگ هستند ، اما ایده ای در مورد پتانسیل ROI استفاده از PBN ها در اختیار شما قرار می دهند. یکی از روش های مدرن و رایج برای این کار خرید لینک PBN است. هنگامی که برای تحقیقات خود در وب متوجه می شوید که سایتی به یکی از رقبای شما که دیگر در آن زمینه کار نمی کند لینک داده است و در حقیقت لینک آنها به منبع، یک لینک شکسته است که کاربر را به سایت مقصد نمی رساند. چرا که با این کار ممکن است که گوگل این سایت ها را پنالتی یا مجازات کرده و اکثر پنالتیهای گوگل متاسفانه به هیچ عنوان قابل بازیابی و جبران کامل نیستند! به گفته گوگل و اکثر مدرسین آموزش سئو در جهان، مذایای ارزشمندی دارد اما نداشتن آن هم هرگز باعث مجازات نخواهد شد. اگر بخواهیم تفاوت این دو را بیان کنیم می توانیم بگوییم که در سئو داخلی ما مطالبی را در سایت خود بارگذاری می کنیم که مخاطب پسند باشد و از قاعده مناسب برخوردار باشد یعنی دارای تصاویر بهینه باشد و از تگ عنوان و توضیحات متا برخوردار باشد که بتواند مخاطبان زیادی را به طور مستقیم به سایت ما بکشاند، در واقع در سئو داخلی باید بتوانیم محتوا و طراحی زیبایی از سایت خود ایجاد کنیم که پس از اینکه مخاطبی عنوان مورد نظر که مطابق با عنوان مقاله ما هست را به طور مستقیم بیابد و رتبه سایت ما را بهبود دهد ولی در سئو خارجی با استفاده از لینک و همچنین با کمک شبکه های اجتماعی به طور غیر مستقیم باعث بهبود رتبه وب سایت خود شویم که این روش هم در تاثیر افزایش مخاطبان و بهبود رتبه در موتورهای جستجو گوگل نقش بسیار مهمی دارد که در بخش های کامل توضیحات هر کدام از بخش های مختلف سئو داخلی و خارجی مفصلا بحث شد.

حتما بخوانید:
یک سریال مافیایی جدید با همکاری ۲ غول نویسندگی

همانطور که متوجه شدید لینک سازی کلاه سفیدی وجود ندارد که ما از آن استفاده کنیم. نکته ای که در مورد سئو خارجی (Off-Page SEO) وجود دارد این است که ممکن است تصور کنید که مستقیما روی سئوی شما اثر ندارد. می توان آن را یک ابزار SEO گرد و غبار در نظر گرفت. یک بلاگ نویس (بلاگ نویس الف)را در نظر بگیرید که در مورد موضوعی مقاله ای تنظیم کرده است. برای جمع بندی در نظر بگیرید که رستورانی در تهران به دنبال افزایش حجم بازدید کاربران از وب سایت خود می باشد. مثال زیر را حسن ختامی برای این مقاله در نظر بگیرید. تاثیر ارتباط موضوعی در کیفیت بک لینک را می توان با درنظر گرفتن یک هرم به شکل زیر دریافت. ساختار یک لینک به شکل زیر است و در مقابل اتریبیوت rel میتواند مقادیر مختلفی برای مقاصد گوناگون درج کرد. بک لینک ها به تناسب کاربردِ آنها انواع مختلفی را تشکیل می دهند. بلکه بهتر است روشها و منابع مختلفی داشت.

در مقابل اگر می بینید وب سایت هایی به شما و هزاران نفر دیگر به صورت رایگان بک لینک می دهند، باید بدانید که این بک لینک نه تنها کیفیتی نخواهند داشت، بلکه نتیجه عکس برای سئوی وب سایت شما خواهد داشت. به عنوان نکتهی پایانی در مورد وب سایت خود، باید اظهار داریم که وب سایت ما دارای یک بخش تحت عنوان مقالات است و در آن بخش بسیاری از مباحث مربوط به سئو و بهینهسازی وب سایت را به صورت کاملا رایگان آموزش دادهایم. بک لینک ها دروازه ای از شهر هزار قصه و جذابِ سئو هستند. موثرترین بک لینک ها (رتبه 1) برای بهبود وضعیت سئوی این وب سایت، بک لینک های از وب سایت های مربوط به لیست رستوران های تهران هستند. یعنی اولین تلاش شما برای گرفتن بک لینک، باید مربوط به منابعی با رتبه 1، دومین تلاش مربوط به منابعی با رتبه 2 و در نهایت آخرین تلاشتان مربوط به منابعی با رتبه 5 باشد.