مشتریان Verizon Fios از وقفه در ساحل شرقی خبر می دهندطبق وب سایت Downdetector.com ، دهها هزار نفر از وقفه ها از بوستون به نیویورک به واشنگتن و مکانهای بین آنها گزارش کردند ، شکایات مربوط به اختلالات خدمات را ردیابی می کند. مردم همچنین وقفه ها را به چندین سرویس دیگر از جمله Gmail ، Zoom و Slack گزارش می دهند.
ورایزون قطع خدمات خود را تأیید کرد ، اگرچه نگفت که آیا مشکلات Fios دلیل اصلی دسترسی غیر قابل اعتماد مشتریان به سرویس های مختلف اینترنتی است. گوگل (GOOGL)، Slack و Zoom هیچ گونه وقفه ای را گزارش نمی دهند.

ریچ یانگ ، سخنگوی ورایزون گفت: “ما از مشکلی آگاه هستیم که کیفیت خدمات Fios را در کریدور شمال شرقی تحت تأثیر قرار می دهد.” “تیم شبکه ما کاملا متعهد است. ما به دلیل اصلی کار می کنیم و قبلاً دیدیم که سطح خدمات شروع به بهبود می کنند. ”

با اينكه ورایزون (VZ) ورایزون دلیل خاموشی را توضیح نداد در حساب تایید شده توییتر خود ذکر شده است کمی قبل از ظهر ET که فیبر در بروکلین ، نیویورک شکسته شد ، بدون زمان تعمیر برنامه ریزی شده.

برش الیاف می تواند به دلایل زیادی از جمله حوادث حین ساخت و ساز ، آتش سوزی یا مشکلات تاسیساتی رخ دهد. مشخص نیست دلیل کاهش الیاف در روز سه شنبه چیست.

شرکت های خدمات اینترنتی معمولاً در شبکه خود چندین کار اضافی دارند ، بنابراین وقتی مشتری دسترسی به بخشی از شبکه را از دست می دهد ، مکان های دیگر جبران خسارت می کنند. اما ترافیک اضافی و هدایت شده می توانند سرعت اینترنت را کاهش دهند – مخصوصاً وقتی ترافیک زیاد است ، مثلاً وقتی میلیون ها نفر از خانه کار می کنند.

حتما بخوانید:
پرنس هری شغل جدید خود را در راه اندازی فناوری BetterUp بدست آورد

– برایان فونگ از CNN در این گزارش مشارکت داشته است
منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید