[ad_1]

ووچیچسکی در رویدادی که به میزبانی شورای آتلانتیک برگزار شد ، حساب ترامپ تنها زمانی بازیابی می شود که یوتیوب اطمینان یابد که خطر خشونت کاهش یافته است. وی گفت که YouTube برای ارزیابی سطح خشونت به ترکیبی از شاخص ها متکی خواهد بود ، از جمله اظهارات مقامات دولتی ، آمادگی برای اجرای قانون و هرگونه سخنان خشونت آمیز که YouTube می تواند در سیستم عامل خود مشاهده کند.

وی گفت ، دشوار است گفت که چه زمانی حساب ترامپ قابل بازیابی است. اما ، وی افزود ، در حال حاضر ، با توجه به نگرانی های مداوم در این هفته در مورد خشونت های احتمالی جدید که هدف آن قرار گرفتن در پایتخت ایالات متحده است ، این روند متوقف خواهد شد. به دنبال هشدارهای FBI ، وزارت امنیت داخلی و پلیس کاپیتول ایالات متحده در مورد برنامه های احتمالی افراط گرایان برای حمله به مجموعه پایتخت در 4 مارس ، افسران در حالت آماده باش هستند.
فیس بوک برای لغو ممنوعیت تبلیغات سیاسی

وی گفت: “در حال حاضر کاملاً واضح است که” همچنان خطر خشونت وجود دارد. “

حساب ترامپ در تاریخ 12 ژانویه به دلیل نقض سیاست های YouTube علیه تحریک به خشونت به حالت تعلیق درآمد. در آن زمان ، یوتیوب گفت محدودیت ها حداقل یک هفته طول می کشد.

سیستم عامل های دیگر از جمله توییتر و فیس بوک نیز حساب ترامپ را پس از آشوب کاپیتول آمریکا در ژانویه ممنوع یا به حالت تعلیق درآوردند. فیس بوک (FB) از هیئت نظارت خود خواست درمورد بازپرداخت حساب تصمیم گیری کند.

Wojciechki گفت ، اگرچه حساب ترامپ سرانجام بازگردانده می شود ، اگر در طی 90 روز دو قانون اعتصاب دیگر بر اساس قوانین YouTube بدست آورد ، وی همچنان می تواند محروم شود.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر