محصولات و ابزارهای بانکی جدید – فرصتی برای جذب منابع


پایگاه خبری تحلیلی منتخب (Entekhab.ir):

محصولات و ابزارهای بانکی جدید - فرصتی برای جذب منابع

رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه محصولات و ابزارهای نوین بانکی فرصتی برای جذب منابع بانک است، گفت: عملکردها نشان می دهد که اگر رویه ها تغییر کند، نتایج خوبی خواهیم گرفت و همکاران باید وارد بازارهای جدید شوید.”

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عباس شفیعی در جلسه بررسی عملکرد هفت ماهه اول سال 1401 شعبه مستقل سعدی که با حضور بیژن مقدم بیرانوند قائم مقام برگزار شد. معاونت امور و بازاریابی شعبه تهران و مدیر، معاونان و کارشناسان این شعبه با تاکید بر اینکه سفته الکترونیک، مرابحه و اوراق گام به عنوان محصولات جدید بانک فرصت مناسبی برای افزایش بازاریابی مشتریان است، افزود: موضوع ضمانت های ارزی نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه شرایط فعلی بانک هم در سطوح مدیریتی و هم مدیریتی نیازمند تلاش بیشتر است، تصریح کرد: امروز مهربانی با مشتریان رمز موفقیت شعب است و همکاران باید آن را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند. “

شفیعی گفت: همکاران در شعبه باید با توجه به هدف گذاری و مسیر تعریف شده بسترهای جدید و بسترهای جدید در حوزه ابزار و محصولات را شناسایی کنند که این امر نیازمند اعتماد و اراده قوی است.

رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان اینکه تلاش مدیریت اجرایی این بانک برای بهبود وضعیت معیشتی همکاران است، گفت: تلاش می کنیم مسائل را به صورت اساسی حل کنیم. در عین حال با اراده قوی و اعتماد متقابل مدیران شعب و بانک ها در تمامی سطوح اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و ما نباید از ادامه این مسیر خسته شویم.

حتما بخوانید:
رئیس کل بانک مرکزی: اجرای آزمایشی ریال دیجیتال تا پایان شهریور

در ادامه این جلسه، بیژن مقدم بیرانوند، معاون امور شعب و بازاریابی استان تهران، با بیان اینکه شعبه مستقل سعدی، شعبه ای با پتانسیل بالا از نظر تنوع مشتریان است، گفت: هم اکنون همگرایی خوبی برای حضور این شعبه وجود دارد. صف در ستاد “. با این حال، اکنون کشور به شجاعت مدیریتی بالایی نیاز دارد، بنابراین باید اقدامات فوری در بخش ها انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید با شعب مستقل مانند بانک رفتار شود، افزود: باید آرام آرام به سمت استانداردسازی شاخص ها برویم، مقدم بیرانوند تاکید کرد: ارتقای کیفیت پایانه های تجاری می تواند کمک زیادی به تجهیز منابع کند. بخش باید به حساب های جاری هدایت شود.

محمدرضا مرادی رئیس شعبه مستقل سعدی با ارائه گزارشی از نتایج فعالیت این شعبه در معاونت منابع، مدیریت نقدینگی، شاخص های ارزی و … از رشد نرخ موثر وجوه، کاهش نرخ ارز خبر داد. هزینه منابع و در نهایت افزایش سودآوری در این زمینه.

دیدگاهتان را بنویسید