مجسمه حاتم؛ جایزه دیگر «تریبون» در حوزه مسئولیت اجتماعی


پایگاه خبری تحلیلی منتخب (Entekhab.ir):

مجسمه حاتم؛  جایزه دیگر «تریبون» در حوزه مسئولیت اجتماعی

در 23 شهریور 1401 جشن حاتم برای چهارمین بار در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد. این جشنواره به منظور بررسی توانمندی‌های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور در تحقق تولید اشتغال‌زا و اقتصاد دانش‌بنیان تشکیل شد و در پایان جوایزی به بنگاه‌ها و برندهای ایرانی بر اساس شایستگی و ارزش‌آفرینی ملی اهدا شد.

جشنواره حاتم یکی از معتبرترین رویدادهایی است که در اقتصاد کشور برگزار می‌شود و تلاش می‌کند شرکت‌های موفقی که بخش‌های دولتی و خصوصی کشور را درگیر می‌کنند ارزیابی کند و راه تولید و اشتغال‌زایی را به سایر شرکت‌ها نشان دهد.

اتفاقی که در جشنواره حاتم افتاد

22 نفر از مسئولان دولتی در چهارمین جشنواره حاتم حضور یافتند و برای حاضران سخنرانی کردند. سخنان این آقایان به چالش ها و مسائل مربوط به تولید ملی و اشتغال زایی پرداخته و از چشم انداز هر یک از وزارتخانه ها برای ایجاد بستر بهتر در این زمینه صحبت کردند.

همچنین هدایایی به نام جایزه ملی حاتم به بنگاه های فعال در 15 حوزه مجزا و به بنگاه هایی که به دستاوردهای مهمی دست یافته بودند اهدا شد.

مجسمه حاتم؛  جایزه دیگر «تریبون» در حوزه مسئولیت اجتماعی

تریبون؛ دارنده تندیس حاتم در بخش مسئولیت اجتماعی

در اواخر دهه 1400، Tribune فعالیت های CSR خود را با نام The Ribbon آغاز کرد. ریبون با برگزاری دوره هایی برای افراد دارای معلولیت و آموزش سئو و محتوا به آنها بستری را برای ورود این افراد به بازار کار آماده کرده است. تا به امروز 2 دوره آموزش نوار برگزار شده و تعدادی پرسنل آموزش دیده جذب شده اند.

حتما بخوانید:
چرا منع بحث های سیاسی در محل کار اشتباه است

با توجه به این فعالیت مسئولیت اجتماعی توسط تریبون دانش بنیان، در چهارمین جشنواره حاتم در بخش «منافع عمومی و اقدامات هدفمند در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR)» برنده جایزه شد.

امیدواریم در سال جدید بتوانیم با گسترش فعالیت های خود در حوزه مسئولیت اجتماعی گامی رو به جلو در این عرصه برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید