[ad_1]

Nuance پیشرو در هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی است. همراه با Microsoft Cloud for Healthcare که در سال 2020 معرفی شد ، مایکروسافت می تواند پیشرفت بزرگی در تجارت نرم افزارهای بهداشتی ایجاد کند.

این معامله دومین خرید بزرگ مایکروسافت پس از LinkedIn است.

مدیرعامل مایکروسافت ساتیا نادلا در بیانیه ای گفت: “هوش مصنوعی اولویت اصلی این فناوری است و مراقبت های بهداشتی فوری ترین کاربرد آن است.” “ما بهمراه اکوسیستم شریک خود ، راه حلهای پیشرفته هوش مصنوعی را به دست متخصصان در همه جا می رسانیم تا با سرعت بخشیدن به رشد Microsoft Cloud در مراقبت های بهداشتی و Nuance ، تصمیم گیری بهتر را ایجاد کرده و ارتباطات معنی دارتری ایجاد کنیم.”

شرکت ها اعلام کردند که مارک بنجامین مدیر عامل شرکت Nuance خواهد بود.

مایکروسافت در حال ایجاد جایگاهی در فناوری AI است. در ماه سپتامبر ، مجوز انحصاری GPT-3 را دریافت کرد ، یک مدل زبانی که توسط OpenAI ایجاد شده و متن هایی مانند انسان تولید می کند. ایلان ماسک ، که در سال 2015 بنیانگذار OpenAI بود ، با انتقاد از این اقدام گفت: “به نظر می رسد عکس Open است. OpenAI اساساً توسط مایکروسافت دستگیر می شود.”
فناوری Nuance توسط Walgreens برای کمک به برنامه ریزی قرارهای واکسن Covid-19 و توسط بانک صنعتی کره استفاده شد که “برای ایجاد اولین راه حل تماس بیوتیکی در صنعت بانکداری از آن استفاده کرد.

– راب مک لین از CNN Business در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر