[ad_1]

شورا گفت که این بررسی باید “بازتابی آشکار در مورد طراحی و سیاست های انجام شده توسط فیس بوک باشد که می تواند از سو platform استفاده از سیستم عامل آن استفاده کند.”

این شرکت سعی کرده است از این ایده که پلت فرم آن در قیام نقش داشته است فاصله بگیرد ، بنابراین توصیه می شود گناه خود را برای اطلاعات نادرست و خشونت در انتخابات در نظر بگیرد ، مورد استقبال واقع نشود.

اگرچه فیس بوک قوانین و تعدیل کنندگان محتوای بیشتری نسبت به سایر سیستم عامل ها دارد ، اما تئوری های توطئه انتخابات همچنان در سیستم عامل های آن رونق دارد.

فیس بوک شروع به ممنوعیت محتوا از یا مرتبط با Stop Theft کرده است ، جنبشی که به دنبال تضعیف نتایج انتخابات پس از قیام است. هفته انتخابات ، یک گروه در فیس بوک که به “سرقت متوقف شده” اختصاص داشت ، صدها هزار عضو را قبل از بسته شدن جمع کرد.
گزارش داخلی فیس بوک که از BuzzFeed News دریافت شده است نحوه برخورد فیس بوک با محتوای Stop the Steal را “جزئی” توصیف کرد.

توصیه هیئت مدیره شرکت برای بررسی نقش شرکت در این قیام الزام آور نیست و ممکن است فیس بوک تصمیم بگیرد که آن را نادیده بگیرد.

آنچه باید درباره هیئت مدیره تصمیم گیری درباره سرنوشت ترامپ در فیس بوک بدانید

سخنگوی فیس بوک ، اندی استون ، روز پنجشنبه به CNN Business گفت که این شرکت در حال بررسی هر گونه توصیه توسط هیئت مدیره است. وی به طور خاص در مورد این توصیه توضیحی نداد.

پیش از این ، هنگامی که فیس بوک در تلاش بود نقش مضر بالقوه ای را که در حقوق مدنی در سراسر جهان ایفا می کند ، تحقیق کند ، یک وکیل خارجی استخدام کرد تا حسابرسی را انجام دهد.

این حسابرسی ، که نتایج آن در تابستان سال گذشته منتشر شد ، نتیجه گرفت که فیس بوک نقاط کور را برای محتوای نفرت انگیز و اطلاعات غلط پنهان می کند و دریافت که این شرکت تصمیماتی گرفته است که “موانع قابل توجهی در برابر حقوق شهروندی است”.

این حسابرسی باعث شد تا فیس بوک کارشناسان حقوق مدنی را استخدام کند.

این پیشنهاد توسط هیئت نظارت فیس بوک ، که برای بررسی مستقل تصمیمات اعتراض شده در مورد تعدیل تنظیم شده بود ، ارائه شد ، همچنین چهارشنبه به این شرکت دستور داده شد که باید ظرف شش ماه تصمیم بگیرد که آیا ترامپ مجاز به بازگشت به هیئت مدیره است. تعلیق نامحدود حساب های ترامپ و گفت که این شرکت باید در عوض مجازات هایی را مطابق با سیاست های خود اعمال کند ، مانند تحریم دائمی یا “مدت تعلیق”.

هیئت مدیره علاوه بر تصمیم خود در مورد حساب ترامپ ، چندین توصیه به این شرکت ارائه کرده است ، از جمله شفافیت بیشتر در مورد تصمیمات مربوط به تعدیل محتوا ، تهیه پروتکل هایی برای افزایش سریع محتوای سیاسی برای تعدیل و بررسی.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر