فیس بوک شروع به نشان دادن محتوای سیاسی کمتر به برخی از کاربران خود می کند

[ad_1]

بر اساس یک پست وبلاگ در روز چهارشنبه ، پلت فرم رسانه های اجتماعی “توزیع محتوای سیاسی در News Feed را به درصد کمی از مردم به طور موقت کاهش می دهد” در برزیل ، اندونزی و کانادا در این هفته این تغییرات طی هفته های آینده برای تعداد محدودی از کاربران در ایالات متحده اعمال خواهد شد.

آاستا گوپتا ، مدیر مدیریت محصول در فیس بوک ، نوشت: “در طی این آزمایشات اولیه ، ما روش های مختلفی را برای رتبه بندی محتوای سیاسی در پخش های مردم با استفاده از نشانه های مختلف کشف خواهیم کرد ، و سپس در مورد روش هایی که در آینده استفاده خواهیم کرد تصمیم خواهیم گرفت.” پست.

مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، در هنگام فراخوان درآمد هفته گذشته این شرکت ، به تغییرات اشاره کرد. وی گفت: “یكی از بهترین بررسی هایی كه در حال حاضر از جامعه خود می شنویم این است كه مردم خواهان سیاست و تلاش برای استفاده از تجربه خود در خدمات ما نیستند.”
این شرکت که به دلیل نقص در مبارزه با اطلاعات نادرست انتخابات و تبلیغات سیاسی سیاسی در آتش سوخت ، ادعا می کند که محتوای سیاسی تنها 6 درصد از آنچه مردم در آن می بینند را تشکیل می دهد. فیس بوک (FB) در آمریکا. فیس بوک در پاسخ به این س howال که محتوای سیاسی را چگونه تعریف می کند ، گفت که از هوش مصنوعی ، معروف به یادگیری ماشینی ، آموزش دیده “برای جستجوی سیگنال های محتوای سیاسی و پیش بینی اینکه این پست مربوط به سیاست است” استفاده می کند. این آزمون شامل اخبار سیاسی و همچنین پست های سیاسی از طرف خانواده و دوستان خواهد بود.

فیس بوک اطلاعات مربوط به Covid-19 را از مقامات بهداشت ملی و منطقه ای و همچنین نشریات آژانس های رسمی دولتی را از آزمایش خود با محتوای سیاسی منتشر خواهد کرد.

گوپتا نوشت: “توجه به این نکته مهم است که ما به هیچ وجه محتوای سیاسی را از فیس بوک حذف نمی کنیم.” “هدف ما حفظ توانایی مردم در یافتن و تعامل با محتوای سیاسی در فیس بوک است ، ضمن احترام به اشتیاق همه به آن در بالای خبرخوان خود.”

– کایا یوریف از CNN Business در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakit