فیس بوک دیگر ادعاهای ساخته شده توسط Covid-19 را حذف نخواهد کرداین اعلان اندکی پس از رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرد که وی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را به تلاش مضاعف خود برای کشف Covid-19 هدایت کرده است.

سخنگوی فیس بوک اواخر روز چهارشنبه در بیانیه ای به CNN Business گفت: “با توجه به تحقیقات مداوم در مورد ریشه های Covid-19 و با مشورت با متخصصان بهداشت عمومی ، دیگر ادعای Covid-19 توسط انسان ساخته نمی شود توسط برنامه های ما. “

سخنگو افزود: “ما برای همگام شدن با تغییر ماهیت بیماری همه گیر و به روزرسانی منظم سیاست های خود با بروز واقعیت ها و روندهای جدید ، به کار با متخصصان بهداشت ادامه می دهیم.”

بایدن روز چهارشنبه اعلام كرد كه 90 روز به مقامات آمریكایی فرصت داده تا منشا ویروس را بررسی كنند. این خبر پس از آن منتشر شد که گزارش اطلاعات آمریكا اعلام كرد چندین محقق در انستیتوی ویروس شناسی ووهان چین در نوامبر 2019 بیمار شدند و مجبور به بستری شدن در بیمارستان شدند ، این جزئیات جدیدی است كه به فشار تازه مردم بر بایدن برای تعمیق ریشه ویروس دامن می زند.

“به عنوان بخشی از این گزارش ، من مناطقی را برای تحقیق بیشتر که ممکن است لازم باشد ، از جمله مسائل خاص برای چین درخواست کردم. همچنین از من خواستم که این تلاش ها شامل آزمایشگاه های ملی ما و سایر آژانس های دولت ما برای افزایش جامعه اطلاعاتی باشد. جامعه اطلاعاتی باید کنگره را کاملاً در جریان کار خود قرار دهد. “

فیس بوک (FB) در ماه فوریه اعلام کرد که ادعای ساختن ویروس توسط انسان را پس از “مشاوره با سازمان های بهداشتی برجسته ، از جمله سازمان بهداشت جهانی (WHO)” از بین خواهد برد. این شبکه اجتماعی همچنین پست هایی را منتشر می کند که اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها و دیگر ادعاهای دروغین را که توسط مقامات بهداشت عمومی ابطال شده منتشر می کند.

Politico اولین کسی بود که گزارش تغییر سیاست جدید را ارائه داد.

حتما بخوانید:
Rocket Lab به شور SPAC می پیوندد


منبع: pezeshk-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید