فورد کارخانه را متوقف می کند زیرا به اندازه کافی کامپیوتر پیدا نمی کند

[ad_1]

در کارخانه لوئیزویل 3800 کارگر ساعتی مشغول به کار هستند که در تعطیلی یک هفته ای حدود 75٪ از حقوق طبیعی خود را دریافت می کنند. او نسخه Ford Escape و نسخه لینکلن از این SUV ، Corsair را مونتاژ کرد.

“کمبود نیمه هادی جهانی باعث ایجاد چالش و اختلال در تولید – از جمله در صنعت خودروسازی جهانی می شود آب کم عمق (F)که با توجه به اهمیت تولید خودرو می تواند تأثیر قابل توجهی در مشاغل و اقتصاد داشته باشد ” آب کم عمق (F) در یک بیانیه.
اوایل سال گذشته هنگامی که بیماری همه گیر به دلیل تعطیلی موقت کارخانه ، به ترمز فروش و تولید خودرو برخورد کرد ، تولیدکنندگان خودرو سفارشات تراشه های رایانه ای را قطع کردند.
وقتی فروش خودرو زودتر از حد انتظار بازگشت ، صنعت با کمبود تراشه روبرو شد. کریستین جیچک ، معاون تحقیق در مرکز تحقیقات خودرو ، مخزن میشیگان ، گفت: این افزایش تقاضا برای لپ تاپ در دوران “در خانه بمان” و صنایع الکترونیک و رایانه ، که در حال افزایش تراشه های اضافی هستند ، تشدید شده است.
مایکروسافت به AMD: لطفاً به ما کمک کنید!

وی گفت: “این موقتی است اما کوتاه مدت نخواهد بود.” مشکلات احتمالاً در سه ماه اول سال یا ادامه دارد. ما امیدواریم که در سه ماهه دوم زایمان به حالت عادی برگردد.

او گفت ، ماشین متوسط ​​بین 50 تا 150 تراشه دارد. و تمام تراشه ها برای ادامه مونتاژ ماشین ها لازم هستند.

این مسئله فقط بر کارخانجات اتومبیل سازی در ایالات متحده تأثیر نمی گذارد – کارخانه های اروپا و آسیا نیز با کمبود تراشه روبرو هستند.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakit