فناوری که ما در سال 2020 لمس نکردیم


ولی برای اکثر ما در CNN Business 2020 ، این کار مربوط به کم کاری و عدم رفتن به جایی بود که در زندگی همه گیر با زندگی سازگار شدیم. این بدان معنی است که بسیاری از فناوری هایی که ما معمولاً به آن اعتماد می کنیم (متاسفانه) بی فایده شده اند و احتمالاً برای ماه های آینده به آنها نیازی ندارند.

در اینجا لیستی از آنچه گزارشگران و سردبیران ما دیر به آن نگاه کرده اند (و گاهی اوقات آنها را در کشو قرار داده اند) امسال قرار دارد ، و امیدواریم که آنها را در سال 2021 دوباره به بهره برداری برسانیم.

اگر برنامه ها بتوانند تار عنکبوت بگیرند ، برنامه کایاک در تلفن من مانند خانه ای خالی از سکنه به نظر می رسد.

به طور معمول ، هر چند هفته یک بار برنامه کایاک را بررسی می کنم تا ببینم برای خارج شدن از شهر چه معاملات می توانم انجام دهم. امسال خیلی زیاد نیست. بیماری همه گیر من را در یک مکان نگه داشت (من فقط یک بار ایالت نیویورک را ترک کردم و آن ژانویه بود) ، بنابراین برنامه های سفر من به اندازه یک دستگاه فیلمبرداری برای من امسال مفید بودند.

خبرنگار رسانه ای ، فرانك پالوتا ، مایل است از برنامه كایاك استفاده كند ، اما این برنامه واقعاً راه به جایی نمی برد.

کنایه از این است که اگر سالی بود که می خواستم هر روز از کایاک استفاده کنم ، سال 2020 است. “فرانک پالوتا ، گزارشگر رسانه ها.”

هدفون لغو نویز سونی

هدفون بالای گوشم هنوز روی میز من است ، جایی که حدود 9 ماه در آنجا بوده است. من دو کاربرد اصلی برای آنها دارم: بی صدا کردن همکاران در هنگام تمرکز و کاهش صدای محیط هنگام پرواز. بنابراین برای من ، آنها اساساً در سال 2020 بی فایده بودند.

سردبیر ارشد فنی مت کوین عاشق هدفون های بی سیم نویز بی سیم Sony WH-1000XM3 خود است ، اما هنگام کار در خانه زیاد از آنها استفاده نمی کند.

من هنوز از هدفون بی سیم خود استفاده می کنم ، اما نه برای سفرهای کاری ، زیرا در خانه کار می کنم. در عوض ، آنها بیشتر برای برقراری تماس کاری هستند که من از لقی و ایمیل مریض می شوم. “مت کوین ، ویرایشگر ارشد فنی.”

Fitbit

صادقانه بگویم ، من در مورد ردیاب تناسب اندام خود قبل از همه گیری به نوعی ابهام داشتم. شارژ کردنش را فراموش نکردم و وقتی این کار را کردم ، اغلب فراموش می کردم آن را چک کنم.

گزارشگر فناوری Fitbit Rishi Iyengar - بله ، دارای Flex 2 بدون نمایشگر است - در سال 2020 چیز زیادی را دنبال نکرد.

اما من از رسیدن به 10000 قدم لذت بردم – که با وزوز ناگهانی مچ دستم هنگام پیاده روی یا بازی تنیس مشخص شد – و پیگیری کیفیت خواب Fitbit یکی از ویژگی های فنی مورد علاقه من بود.

حتما بخوانید:
تیم کوک مدیرعامل اپل یک بار به رئیس جمهور ترامپ یک مک پرو با قیمت 5999 دلار داد

امسال تغییر کرد: من قفل ماهیانه ای را تحمل کردم که جایی نرفتم و می دانستم کیفیت خواب من وحشتناک است. اینها کاتالیزور پیشنهاد مناقصه برای این ابزار بودند. “ریشی ایانگار ، گزارشگر فنی.”

دبستان

در زمان های قدیم ، بسیاری از روزهایم را پشت میز کارم ، در یک دفتر با طرح باز روی زمین می گذراندم. برای ضبط این تماس ها ، من چندین بار در روز از برنامه ای به نام Rev استفاده می کردم که تماس را ضبط می کند و سپس ضبط را در تلفن شما بارگیری می کند. او به طور کلی قابل اعتماد بود ، اما ممکن است آسیب ببیند و من می دانستم که اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است مصاحبه را از دست بدهم.

اکنون من از خانه کار می کنم و لازم نیست نگران استراق سمع همکارانم با تماس های تلفنی بلند باشم. به همین دلیل تماس هایم را از طریق بلندگو برقرار می کنم و آنها را با استفاده از برنامه یادداشت صوتی در تلفن شخصی خود ضبط می کنم. این فوق العاده موثر نیست ، اما این بدان معناست که من از چند لحظه وحشت در روز در امان هستم که آیا برنامه من خراب است. – دانیل وینر-برونر ، خبرنگار تجارت

ترموستات لانه آموزش

ترموستات آموزشی Nest در منزل گزارشگر ارشد فنی راشل متز در طول سال 2020 تقریباً بی فایده بود.

من بیشتر اواخر ژانویه که فرزند دومم به دنیا آمد بیشتر در خانه بوده ام و در چند ماه گذشته به سختی از خانه خارج شده ام. این ترموستات Nest من تقریباً بی فایده است ، زیرا هرگز چیزی برای اختراع و سازگاری ندارد. بعضی اوقات درباره آینده ای که خانواده ام در آن سفر می کنند و سفر می کنند ، خیال پردازی می کنم و دوباره ترموستات وظیفه سرویس دهی به ما را دارد ، اما در حال حاضر 24 درجه شبانه روز روی 68 درجه تنظیم شده است. “راشل متز ، گزارشگر ارشد فنی.”

اوبر

من امسال 30 بار Uber رانندگی کردم. 27 فوریه آخرین باری بود که از این سرویس استفاده کردم. این تعداد از 155 سفر در سال 2019 به طرز چشمگیری کاهش یافته است. من از برنامه های خوش آمد گویی نه تنها برای مسافرت در اطراف منهتن ، بلکه همچنین برای سفر روزانه به ایستگاه قطار محلی خود (و من در مجموع 191 ساعت در Uber صرف کرده ام) استفاده می کنم.

گزارشگر ارشد فنی سامانتا کلی در سال 2019 155 سفر ماشین Uber را آغاز کرد.  در سال 2020 ، او بیشتر در خانه ماند.

این برنامه ها ماه هاست که از راه دور کار می کنم گرد و غبار دیجیتال را جمع می کنند. و با این حال ، گرچه ممکن است الان به مکانهای کم هیجان دیگری بروم – از آشپزخانه به اتاق خواب سفر می کنم – اما شگفت آور است که چقدر از زندگی خود را بدون نشستن در صندلی عقب ماشین به عقب برمی گردانم. “سامانتا کلی ، گزارشگر ارشد فنی.”

شارژر قابل حمل Anker PowerCore

فیلتر Snapchat را به یاد می آورید که باتری تلفن شما تقریباً کم است؟ بله ، احساس کردم برای من ساخته شده است. من قبلاً شارژر قابل حمل Anker PowerCore خود را به همه جا حمل می کردم. این سبک نیست ، اما می تواند چندین تلفن را همزمان و حتی MacBook من را شارژ کند. کار در خانه گرد و غبار کوله پشتی من را جمع می کند ، که من دیگر هرگز از آن استفاده نمی کنم. “کری فلین ، گزارشگر رسانه ها.”

RaceJoy

RaceJoy یک برنامه خارق العاده برای شوهران است به ماراتن هایی مثل من (من شوهر هستم ، نه ماراتن): این به من اجازه می دهد تا بدانم همسرم در مسابقه بی پایان کجاست و تعیین می کند که آیا وقت دارم بچه ها را به پیتزا فروشی 10 بلوک دورتر بزنم زیرا آنها از گرسنگی شکایت دارند ، اما آنها هنوز هم به موقع به فینال ها برمی گردند تا برای او خوشحال شوند ، مثل اینکه ما همیشه آنجا هستیم. امسال ، وقتی همه مسابقات مجازی می شوند ، RaceJoy همراه با برنامه آموزش خانگی ، بدون افتتاح روی تلفن من نشسته است که یکی از این روزها کاملاً افتتاح می شود. – دیوید گلدمن ، سردبیر


منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه