طرفداران Super Mario Bros از شایعات مرگ ماریو وحشت زده اند


اینترنت به خاطر شایعات در مورد مرگ قریب الوقوع ماریو ، لوله کش معروف قرمز پوش ایتالیایی که 35 سال پیش با انتشار “Super Mario Bros” دنیای بازی های ویدیویی را تغییر داد ، دیوانه شده است.
بیایید پشتیبانی کنیم: در ماه سپتامبر ، حق رای دادن Super Mario Bros. با انتشار دو بازی کلاسیک بازسازی شده – “Super Mario 3D All-Stars” و “Super Mario Bros 35” – برای کنسول Switch ، 35 سالگرد تأسیس خود را جشن گرفت ، که در دسترس خواهد بود برای مدت محدودی تا 31 مارس. نینتندو (NTDOF)، صاحب امتیاز ، محصولات Super Mario 35 ساله دیگری را نیز عرضه کرده است که از 31 مارس به فروش می رسند.

طرفداران در تلاشند تا دریابند که چرا فروش محصولات جدید در روز چهارشنبه متوقف می شود ، تاریخی که بسیاری آن را خودسرانه می دانند. بسیاری معتقدند که این ممکن است به معنای پایان زندگی ماریو باشد.

یکی از کاربران توییتر گفت: “ماریو فردا می میرد ، دلم برای او تنگ خواهد شد.” گفت سه شنبه ، در پایان شکلک هایی با چهره ای غمگین اضافه کنید.
دلیل شگفت آور نینتندو 35 سال پیش سوپر ماریو را به لوله کش تبدیل کرد
دیگری گفت: “ماریو فردا می میرد. من دیگر درد دارم.” حدس و گمان.
نینتندو ماه گذشته به شایعات دامن زد که به طرفداران یادآوری کرد که محصولات سالگرد دوام زیادی ندارند. در آن آمده است که “Super Mario 3D All-Stars” فقط برای کسانی که قبل از 31 مارس آن را بارگیری می کنند در دسترس خواهد بود و “Super Mario Bros 35” پس از آن تاریخ به هیچ وجه پخش نخواهد شد.

البته نظریه های مربوط به طرفداران در اینترنت همیشه قابل اعتماد نیستند. و دلیلی وجود دارد که امیدوار باشیم ماریو به زندگی خود ادامه دهد: نینتندو در پایان یادآوری ماه گذشته خود گفت که “عناوینی مانند” Super Mario 3D World + Bowser’s Fury “،” Mario Kart Live: Home Circuit “و سیستم سرگرمی Super Nintendo – The نسخه آنلاین “Super Mario All-Stars” نینتندو سوییچ پس از 31 مارس 2021 همچنان در Nintendo eShop و خرده فروشان محلی در دسترس خواهد بود. “

حتما بخوانید:
Airbnb و DoorDash همزمان پخش عمومی شدند ، اما پس از همه گیری همه مسیرهای مختلف را مشاهده کردند

احتمالاً همچنین لازم به ذکر است که 31 مارس درست قبل از اول آوریل فرا می رسد.

نینتندو بلافاصله به درخواست نظر درباره اینکه آیا روز چهارشنبه برای ماریو واقعاً “Game Over” خواهد بود ، پاسخ نداد.
منبع: pezeshk-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followershtml nullednulled themesMobil Ödeme NakitMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme