سیری ممکن است به تازگی مشخص کرده باشد که اپل در حال عرضه محصول بعدی خود استوقتی دستیار صوتی روز سه شنبه هنگامی که وی یک رویداد مطبوعاتی دیگر را برگزار می کند ، از او سال شد: “این رویداد ویژه سه شنبه 20 آوریل است ، در اپل پارک در کوپرتینو ، کالیفرنیا. شما می توانید تمام جزئیات را در Apple.com دریافت کنید.”

با این حال ، وب سایت اپل هنوز با اطلاعات مربوط به یک رویداد آینده به روز نشده است. این شرکت معمولاً یک هفته قبل از تعامل مطبوعاتی خود ، اطلاعیه های مطبوعاتی را ارسال می کند ، بنابراین ممکن است سیری قبل از اعلام تاریخ با به روزرسانی برنامه ریزی شده باشد. اعلامیه سیری اولین بار از وبلاگ Apple MacRumors گزارش شد.

اپل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

سیب (AAPL)به گفته بلومبرگ ، انتظار می رود تازه ای از محدوده iPad خود را ارائه دهد: iPad Pro به روز شده با صفحه نمایش LED فوق العاده روشن و iPad mini با حاشیه های کوچکتر و صفحه نمایش بزرگتر. این شرکت همچنین در حال آماده سازی نسل بعدی AirPods خود (AirPods 3) با طراحی مطابق با AirPods Pro رده بالاتر خود ، همراه با پشتیبانی صوتی فضایی و کنترل های لمسی است.
Apple MacBook Pro و MacBook Air نیز باید تازه شوند ، اما مشخص نیست که آیا آنها هفته آینده یک نسخه دریافت می کنند یا خیر. اپل اخیراً خط iMac Pro خود را که زمانی قدرتمندترین رایانه این شرکت بود و HomePod اصلی خود را متوقف کرد تا تمرکز بیشتری بر روی HomePod mini داشته باشد.
همچنین شایعه شده است که این شرکت روی عینک های هوشمند و هدفون واقعیت افزوده / واقعیت مجازی کار می کند ، اما بعید است در این ماه در مورد هر یک از این محصولات چیزی بدانیم.

در سال های اخیر ، اپل خدمات بهاره Apple TV + و iPhone SE خود را بهار آغاز کرده است.

رویداد 20 آوریل ، اگر اتفاق بیفتد ، تقریباً به طور قطع به طور مجازی اتفاق خواهد افتاد.


منبع: pezeshk-khabar.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>