سیاره بافته شده تویوتا واحد اتومبیل رانندگی Lyft را به مبلغ 550 میلیون دلار خریداری می کند


این دو بازیکن روز سه شنبه اعلام کردند 550 میلیون دلار کسب کرده و گفته اند که به آنها این امکان را می دهد تا “تیم رویایی” متشکل از حدود 1200 محقق و مهندس در سراسر جهان ایجاد کنند.

واحد ترکیبی تحت Woven Planet ، یک شرکت تابعه تازه تاسیس که توسط آن راه اندازی شده است ، زندگی خواهد کرد تویوتا (TM) در ژانویه. این تجارت به سرمایه گذاری در فناوری های آینده ، از جمله رانندگی خودکار ، شهرهای هوشمند و رباتیک اختصاص یافته است.

این معامله به Woven Planet که دفتر مرکزی آن در توکیو است اجازه می دهد تا در خارج از کشور دفتر خود را در سیلیکون ولی و لندن گسترش دهد.

همچنین به عنوان Lyft مستقر در سانفرانسیسکو مقداری پول لازم در اختیار شما قرار می دهد تا بتواند از طریق آن از ویروس کرونا استفاده کند. غول استقبال در سال 2020 1.8 میلیارد دلار ضرر کرد ، اما طبق آخرین گزارش درآمد خود قصد دارد در سال جاری سود کسب کند.
Lyft هنوز برای بهبودی یک راه طولانی در پیش دارد

فرانسوا ویتاوتاس رضواداوسکاس ، مشاور Euromonitor International ، ارائه دهنده تحقیقات بازار ، گفت: فروش Lyft “تمایل رو به رشد برای بهینه سازی مدل کسب و کار و نزدیک کردن آن به سودآوری مالی را نشان می دهد.”

“در نهایت ، ماندگاری تجاری آن فاقد است [autonomous vehicles] مدیریت این بخش گران بود و در نهایت به وضعیت مالی شرکت آسیب رساند. “

این شرکت ها در بیانیه مشترکی اعلام کردند Lyft 200 میلیون دلار پیش پرداخت از فروش بخش خودگردان خود در سطح 5 دریافت می کند و مابقی 5 سال دیگر پرداخت می شود.

علاوه بر این ، هر دو شرکت این حرف را زدند توافق نامه های جداگانه ای را برای بازاریابی فناوری خود مدیریتی که در حال توسعه هستند امضا کرده و راهی برای استفاده از آن پیدا می کنند آسانسور (من برمیدارم) سیستم استقبال و داده های ناوگان.

جورج کلرمن ، رئیس سرمایه گذاری و خرید سیارات بافته شده در بیانیه ای گفت: “با خرید سطح 5 ، Woven Planet به دنبال مأموریت خود است که فرهنگ نوآورانه سیلیکون ولی را با صنعتگری ژاپنی مشهور در جهان ترکیب کند تا راه حل های تحرک برای آینده ایجاد کند.”

حتما بخوانید:
اگر نقطه میانی اشغال شده باشد

“این همچنین یک پایه محکم برای گسترش بین المللی و تلاش های آینده جذب در قوی ترین بازارهای استعداد جهان فراهم می کند.”

در سال های اخیر ، تویوتا سرمایه گذاری زیادی برای مدرن سازی دامنه خود انجام داده است. سال گذشته پیشی گرفت فولکس واگن (VLKAF) جایگاه خود را به عنوان بزرگترین خودروساز جهان از نظر فروش بدست آورد.
کانسپت SUV برقی تویوتا نگاهی به آینده این شرکت است
این شرکت همچنین در حال ساخت یک شهر هوشمند جدید در ژاپن است که خیابان های “مختص رانندگی خودکار” را ارائه می دهد.

تویوتا در ماه فوریه در پروژه Woven City خراب شد. که در نزدیکی کوه نمادین فوجی واقع شده است.

Razvadauskas ، مشاور Euromonitor ، گفت که این شهر نمونه دیگری از جاه طلبی های تویوتا در خودروهای خودمختار است ، زیرا آزمایش اتومبیل های خودران را امکان پذیر می کند.

وی گفت که اکنون معامله با Lyft “هدف آن برای تبدیل شدن به یک رهبر صنعت در فناوری مدیریت خود” است.


منبع: pezeshk-khabar.ir