[ad_1]

نتایج نشان می دهد که همه گیری همچنان به تحریک تجارت این غول فناوری ادامه می دهد – از رایانه ها و سیستم های بازی گرفته تا سیستم های رایانش ابری ، به شرکت ها کمک می کند تا کارهای مداوم را از راه دور هدایت کنند.
مایکروسافت (MSFT) درآمد 43.1 میلیارد دلاری را برای دومین سه ماهه مالی خود گزارش کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد افزایش داشته و بسیار بالاتر از پیش بینی 40.2 میلیارد دلار تحلیلگران است. درآمد به 15.5 میلیارد دلار یا 2.03 دلار برای هر سهم رسید ، در حالی که درآمد هر سهم 1.64 دلار که وال استریت پیش بینی کرده است.

سهام این شرکت پس از ساعت های سه شنبه در معاملات بیش از 6 درصد افزایش یافت.

مدیرعامل مایکروسافت ساتیا نادلا در بیانیه ای گفت: “آنچه در طول یک سال گذشته شاهد آن بوده ایم طلوع موج دوم تحول دیجیتال است که همه شرکت ها و هر صنعت را درگیر خود کرده است.” “مایکروسافت با بزرگترین و جامع ترین پلتفرم ابری جهان این تغییر را ایجاد می کند.”

در طول سه ماهه گذشته ، مایکروسافت با کنسول های جدید Xbox Series X و Series S موفقیت بزرگی کسب کرد – تا حدی که خرده فروشان نگهداری آنها را دشوار می دانستند ، و مایکروسافت از تراشه ساز درخواست کرد AMD (AMD) برای کمک به ارائه اطلاعات بیشتر.

درآمد حاصل از بخش “محاسبات شخصی تر” مایکروسافت که شامل Xbox است ، نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش داشته و به 15.1 میلیارد دلار رسیده است. این تعداد شامل افزایش 40 درصدی درآمد حاصل از محتوا و سرویس های Xbox است – یک چرخش عمده نسبت به مدت مشابه سال قبل ، که طی آن درآمد محتوای Xbox و خدمات 11 درصد کاهش یافته است.

این یک داستان در حال تکامل است.

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر