سفر شکرگذاری Lyft در میان وخیم شدن بیماری همه گیر واکنش نشان می دهد


بلند می کنم (من برمیدارم)اگرچه بیشتر به دلیل خدمات رانندگی با تگرگ شناخته می شود ، اما در برخی از بازارها کرایه اتومبیل را نیز ارائه می دهد و سعی دارد از تعطیلات پیش رو به عنوان یک فرصت بازاریابی استفاده کند. از طریق اطلاعیه های فشاری که روز چهارشنبه توسط برخی از مشتریان در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد ، این شرکت این پیام را ارسال کرد: “برنامه هایی برای شکرگذاری در آخرین لحظه؟ ماشین اجاره کرده و آن را عملی کنید.” ایمیل های دریافت شده از برخی از مشتریان حاوی پیام های مشابه بود.
جای تعجب نیست که برخی از دریافت کنندگان با توجه به همه گیری اخیر ، درخواست کار را خیلی مهربانانه انجام ندادند. وی در توییتر نوشت: “نه ،lyft. اخبار را بخوانید.” یک شخص. یکی دیگر توییت این فشار “به طرز عجیبی غیرمسئولانه است. آخرین باری که بررسی کردم ، درگیر یک بیماری همه گیر رو به وخامت بودیم و هیچ کس نباید برای شکرگذاری به جایی برود.”

سخنگوی Lyft در بیانیه ای گفت: “ما تشخیص می دهیم كه دستورالعمل ها و مقررات محلی مربوط به سفرهای Covid-19 و Thanksgiving در حال تغییر است ، و مانند همیشه ، كاربران خود را تشویق می كنیم كه از این دستورالعمل ها پیروی كنند – ما باید این را در ایمیل روشن می كردیم.” هنگامی که در مورد تلاش پرسیده می شود به CNN Business مراجعه کنید.

این شرکت گفت این کمپین متوقف شده است.

در حالی که صفحه اجاره اتومبیل Lyft نشان می دهد که ایمنی در اولویت اولویت قرار دارد و “پروتکل ها و فرآیندهای تمیزکاری جامع اجرا شده است” ، افزایش بازاریابی در حالی است که ایالات متحده اخیراً از 11 میلیون پرونده Covid-19 پیشی گرفته است. در روز سه شنبه ، این کشور بالاترین میزان مرگ و میر روزانه در طول شش ماه را داشته است و مکان هایی مانند نیویورک و تعدادی از شهرستانهای کالیفرنیا با محدودیت های جدیدی روبرو هستند.
یک پزشک اورژانس روز شنبه گفت که او از این فصل تعطیلات “وحشت” کرده و پیش بینی “هجوم بی سابقه موارد پس از شکرگذاری امسال” را اعلام کرد. کارشناسان می گویند کسانی که قصد دیدار با خانواده را دارند ابتدا باید به مدت 14 روز در قرنطینه شوند.
منبع: pezeshk-khabar.ir

حتما بخوانید:
آموزش حذف اکانت پابجی موبایل به صورت دائمی - ایموجو

دیدگاهتان را بنویسید