[ad_1]

وی به طور خاص نتیجه رای اتحاد در بسمر ، آلاباما را که منجر به آن شد ، متذکر شد آمازون (AMZN) کارگران با اکثریت آرا رأی دادند تا اولین اتحادیه آمریکایی شرکت شکل نگیرد.
بزوس نوشت: “آیا رئیس جمهور شما از نتیجه رای گیری اخیر بسمر راحت است؟ نه ، او نیست.” “من فکر می کنم که ما باید کار بهتری برای کارمندان خود انجام دهیم. در حالی که نتایج رای گیری دو طرفه بود و ارتباط مستقیم ما با کارمندان قوی است ، برای من روشن است که ما نیاز به دید بهتری در مورد چگونگی ایجاد ارزش برای کارمندان – چشم انداز موفقیت آنها. “

بزوس همچنین از سوابق آمازون در زمینه دستمزد ، ایمنی محل کار و اقدامات تغییر آب و هوا دفاع کرد – تمام مناطقی که کارمندان آمازون از این شرکت می خواهند بیشتر کار کند.

کارگران آمازون در انبار آلاباما علیه اتحادیه رای می دهند

وی موفقیت این شرکت را در یک سال تبلیغ نشان داد: آمازون پرایم در حال حاضر بیش از 200 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد. این رقم بیش از 150 میلیون نفر در سراسر جهان است ، آخرین رقمی که آمازون در ژانویه 2020 منتشر کرد.

بزوس یادداشت خود را با اشاره به نامه اصلی خود به سهامدار از سال 1997 ، که سنگ محک سالانه شرکت خواهد بود ، بسته است. “با همه شما: مهربان باشید ، اصالت داشته باشید ، بیش از آنچه مصرف می کنید خلق کنید و هرگز ، هرگز ، هرگز اجازه ندهید که جهان در محیط زندگی شما را صاف کند. روز 1 باقی مانده است.”

[ad_2]

منبع: pezeshk-khabar.ir

ایندکسر